Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha újra bevezetnék a maradj...

Ha újra bevezetnék a maradj otthont, otthon maradnál?

Figyelt kérdés
Ha októberben a “második hullám” ürügyén bevezetnék újra a maradj otthont, akkor otthon maradnál úgy, mint tavasszal?
2020. szept. 5. 20:41
A kérdező szavazást indított:
Igen, mert félek a vírustól
Igen, mert ez lenne a törvény
Nem
Nem, még tüntetni is kimennék az intézkedések ellen
41 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
64%
Ha bevezetnék akkor másnap a teljes államcsődöt is nyugodtan be lehetne jelenteni.
2020. szept. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Dolgozni ugyanúgy be kell járni, boltba ugyanúgy el kell menni szóval kb nem sok minden változna.
2020. szept. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Legutóbb is minden nap mentem dolgozni, hogy a pánikvásárlóknak meglegyen a napi betevő 29 kg liszt.
2020. szept. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
Én eddig is otthon voltam. Nyaralni sem mentem sehová. Várom Ceciliától a kiüntetést. :)
2020. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Nem. Nagyon kezd már unalmas lenni ez a hiszti. És a legrosszabb benne, hogy még csak ránk se hagyják, hogy hisztizzen és rettegjen akinek jól esik, hanem egységesen mindenkire ráerőltetik az otthon maradást, a szájkosarat és a kizárólagos online ügyintézést. Nem a vírus létezését tagadom, csak ellenzem ezt a pánikkeltést és azt hogy az ezer féle más betegség, ami sokkal több halálos áldozatot szed, mind telibe van szarva, emiatt az egy nagyon kicsi mortalitású vírus miatt pedig leáll az egész világ.
2020. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
76%

Ja, itthon maradok, aztán kapok majd a szarrá hangoztatott gazdaságélénkítő sokmilliárdból valamilyen támogatást, hogy túléljek.

Várjál, abból nem fogok, mert azt már rég át is csoportosította a párt a haveroknak stadionokra-kommunikációra-kersztény konferenciára, meg egyéb ilyen baromságokra.

Szóval akkor marad az, hogy megyek továbbra is melózni, tök mindegy, hogy a vén banya mit fog a tv-ben ugatni.

2020. szept. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
71%
Akinek jól esik rettegni, nyugodtan vásároljon be 30 kilo lisztet, jól zárja magára három lakattal az ajtót, forduljon arccal befelé a sarokba, rettegjen és olvasgassa cikkeket hogy ma éppen 528, vagy 343 új fertőzött van. Unalmas éveknek néz elébe, ugyanis ez a vírus sajnos már velünk marad, használható vakcinában még hosszú évekig felesleges reménykedni. Aki viszont nem kíváncsi erre a riogatásra, azt ideje végre békén hagyni.
2020. szept. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
6%
Még szép hogy otthon maradnék
2020. szept. 5. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
69%
Az irodistákon, informatikusokon, tanárokon kívül nem sokan tudnak otthon maradni.
2020. szept. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
25%
Most is csak élelmiszerboltba és egyetemre járok be. Akkor az egyetem online lenne, nem lenne okom kijárni, heti 1 vásárlás.
2020. okt. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!