Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem így, vagy nem?

Csak én érzem így, vagy nem?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy az emberek egyre jobban megvetik a külföldön dolgozó honfi társaikat, és egyre jobban úgy érzem hogy ez már csak mélyülni fog. Megkülönböztetés azért, mert nem belföldön dolgozik az ember

Ti hogy látjátok? Nemrégiben a 2 teszt kellett, most kettő. Belföldi megkülönböztetés a külföldön dolgozó magyarokkal csak szerintem fikció, vagy tényleg létezik? Én tapasztaltam a bőrömön.



2020. szept. 6. 01:18
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
A külföldön dolgozók szoktak rájátszani, hogy csak a hülye nem ment még ki, minek itthon szopni, sok csóró, én 5x annyit keresek, haza nem jönnék, ebbe a szarba stb. Ez a mentalitás hosszú távon vissza üt. - Ha neked olyan jó kint, olyan jól keresel, akkor ne pofázz bele a mi dolgunkba, egész mások a napi problémáink, mit játszod az agyad a pénzedre, stb. - gondolják az itthoniak. Ez így tök természetes, hiszen az életviteli különbségek valósak. Ahogy még van a pesti-vidéki ellentét, úgy a külhoni-itthoni magyar ellentét is létezik.
2020. szept. 6. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Ez csak azokra igaz, akik alja munkát mennek ki csinálni (takarítás, kiszolgálás, mosogatás és hasonlók), aztán pózolnak a Porsche mellett, hogy milyen tehetősek. Ezek az emberek csakis önös érdekből mennek ki dolgozni, nem azért, hogy a családjuknak jó legyen vagy hogy szakmai tapasztalatot szerezzenek.
2020. szept. 6. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez olyan dolog, hogy gondoljon amit akar, saját magamnak keresem a pénzt nem neki, egészzel a cirkusszal max annyit érnek el, hogy maradok kinn és a teszt árából elvagyok egy hotelben... vagyis töredékéből.
2020. szept. 6. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Mo.-n minden baj mindenkinek ahelyett, hogy csak a saját maga problémájával foglalkozna.
2020. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
35%

Az a gáz, hogy lassan idehaza is minden szolgáltatás ára a Ti külföldi fizetésetekhez igazodik. Lassan az az alapvetés, hogy vagy külföldről szerzed a fizudat, vagy koldus/szolga vagy idehaza, aki a kajáért és a lakhatásért robotol.


Ez nem a ti hibátok, hanem inkább azoké, akik ennek ellenére itthon maradnak.

2020. szept. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
32%
Itt az a baj, hogy a külföldi bérekhez mérik a rezsit a boltokban kapható dolgokat nem csak az élelmiszert hanem jóformán mindent.
2020. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!