Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » FREE VIDNYÁNSZKY! Avagy Bayer...

FREE VIDNYÁNSZKY! Avagy Bayer Zsolt és Bencsik András mikor szervez Békemenetet az SZFE-ért?

Figyelt kérdés

2020. szept. 6. 15:19
A kérdező szavazást indított:
A Békemenetet jó ötletnek tartom
Munka terápiát javaslok
A földeken lenne munka
én is szabad, művész vagyok
egyéb, kommentben mondom el
16 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Majd ha Dr.Orbán Viktor Mihály miniszterelnök úr azt jónak látja.


Link: [link]

2020. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
5%
Ha a Habony művek úgy ítéli meg, hogy szükség van egy ilyen méretű demonstrációra (pénzköltésre). Tulajdonképpen választás nem közeleg az ellenzék elvan magában nem akkor a ügy ez hogy érdemes lenne rá pénzt költeni.
2020. szept. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
48%
Úgy érted, hogy az SZFE ellen?
2020. szept. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Majd megunják és hazamennek. Mondanám, hogy holnap munka, de nem vagyok róla meggyőződve hogy lenne munkájuk..
2020. szept. 6. 15:52
 5/9 A kérdező kommentje:
Ha egy tanár nem tartja meg az órát nem kap fizetést. Ha egy diák nem megy be az egyetemre, nem kap ösztöndíjat. Ha sokat hiányzik, ki kell csapni. Vidnyánszky úr helyében ezt kellene szerintem tenni.
2020. szept. 6. 17:20
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

#5 Az egyetemen még nincs oktatás, nem szeptember 1-el kezdenek.

van ahol most hétfőn kezdődne az oktatás, van ahol most csak a regisztrációs hét kezdődik és van ahol még később indul a félév. A családunkban 4-en járunk most majd egyetemre, ebből 3 külön időpontban kezdi az oktatását.

2020. szept. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha nem járnak diákok egy egyetemre minek az egyetem. Be kell zárni.

Vagy fel kell tölteni a létszámot a fidelitasból.

2020. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%

"Ha egy tanár nem tartja meg az órát nem kap fizetést. Ha egy diák nem megy be az egyetemre, nem kap ösztöndíjat. Ha sokat hiányzik, ki kell csapni. Vidnyánszky úr helyében ezt kellene szerintem tenni."


Itt basszus akkor háború törne ki annyira megsértődne a bal-libárnyákok szabadság érzete..... Addig is énekelnek és táncolnak a tüntetésen hisz művészek :D


Annyira undort keltő ez a színjáték amit most művelnek a tanárok és diákok. Én magam is szeretnék egyetemre menni, és nem érdekelne hogy fideszes e az igazgató vagy nem, de ha nem fideszes lesz és leváltják fideszesre és akkor is ekkora balhé lesz én otthagyom a felső oktatást. Ez egy vicc ami most megy.

2020. szept. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Első ide érződik hogy libernyák vagy :D Már az is baj ha Orbánt Mihálynak is nevezik? :D
2020. szept. 8. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!