Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért a mi adónkból támogatják...

Miért a mi adónkból támogatják ezeket a tüntető "színésznövendékeket" , miért nem veszi el a kormány a támogatást tőlük végre?

Figyelt kérdés

Akkor majd magánkézben alapíthatnak ilyen iskolákat és ott dirigálhatnak maguknak a saját maguk pénzén.


Hihetetlen mennyire engedékeny a Fidesz ezzel a bal oldali provokatív bandával.


2020. szept. 6. 17:26
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
79%

Nagyon szomorú, kedves kérdező, hogy ilyen gondolatok egyáltalán megfogalmazódnak benned. És attól tartok, hogy sok kormánypárti gondolkozik így: aki nem mindenben velünk, az ellenünk - bezáratni, elüldözni, megverni, börtönbe vetni.


Mi lesz ha majd téged, a családodat, a munkahelyedet, a megélhetésed, a gyermeked iskoláját érinti majd hátrányosan egy intézkedés? És mi lesz akkor, ha próbálsz ezellen felszólalni, és mindenki más ellened fordul, csak azért mert ellenvéleményt mertél megformálni, mert próbáltad megvédeni magadat, próbáltál kiállni az igazadért? Ilyen országban akarsz te élni? Mert minden egyes ilyen kérdés, hozzászólás ebbe az irányba tett lépés.

2020. szept. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
77%
A diákok felvételt nyertek egy államilag támogatott képzésre. Ha nem teljesítik a feltételeket kiesnek de elvenni tőlük nincs joga a kormánynak.
2020. szept. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
85%
Akkor legyen csak totálisan egypárt oldalú színészszimpatizánsokból álló kultúra?
2020. szept. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
78%

Figyu. Régen ha a szülők MSZMP tagok voltak az plusz pontokat jelentett az egyetemi felvételin.

Milyen jó lenne ha most a fidesz tagok gyerekei kapnának plusz pontokat.

Ja bocs erre nincs szükség mert mellényzsebből kifizetik a tandíjat. Az alkotmányos költségek fedezik a gyerek taníttatását.

2020. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
72%

"Akkor legyen csak totálisan egypárt oldalú színészszimpatizánsokból álló kultúra?"


Most ez van, csak nem egy párt, hanem egy ideológia.

Az SZFE egy liberális hüllőkeltető.


Nem csak egyetem, hanem kulturális intézmény is.Egy kulturális intézmény pedig ne az lmbt ideológiát meg a gendert tolja.

A kormánynak nem szabad hagynia,hogy állami pénzből ilyen propagandákat terjesszenek.

2020. szept. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
33%

1 Azért, mert én meg szeretném, hogy az adómat rájuk költsék."


Akkor utalj nekik pénzt. Én meg nem szeretném, hogy az enyémből genderezzenek a színpadon

2020. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
79%

8 abban biztos vagyok, hogy színházba nem jársz, de filmeket se nézel?"


Magyar filmek nézhetetlenek. Nem nézi senki

2020. szept. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
60%

10

"AZONBAN"??? Hiszen PONT ezért akarnak MOST változást, végetvetni a kiváltságos kivételezettek hatalmának. Régen ideje lett volna, nem lett volna szabad a gothár meg a többi botrány utáni várni.

2020. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
82%

"Akkor utalj nekik pénzt. Én meg nem szeretném, hogy az enyémből genderezzenek a színpadon"


Miért utaljak, ha becsülettel megfizetem az adómat? Majd akkor szívesen utalok, ha addig nem kell adót fizetnem, amíg nekem szimpatikus kormány nem lesz.


Amúgy akkor most ne támogassanak az adódból egyetlen felvidéki színházat sem, mert kiálltak az SZFE mellett?

2020. szept. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"Hiszen PONT ezért akarnak MOST változást, végetvetni a kiváltságos kivételezettek hatalmának. "


Dehogy, csak másokat ültetnek a kiváltságosok helyére.

2020. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!