Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok a baloldal...

Mit gondoltok a baloldal Airbnb lakások elleni fellépéséről?

Figyelt kérdés

A baloldal kampányt szervez az Airbnb lakások ellen,mert szerintük kárt okoznak Magyarországnak.


A budapesti balos szervezetek köztük a:

- a Város Mindenkié (AVM) csoport

-a Jövő Egyesület

-a Szikra Egyesület

-a Táncsics Radikális Balpárt

-a Utcáról Lakásba Egyesület

-a Zöld Front Ifjúsági Mozgalom


Lép fel a magyarok kizsákmányolása ellen.



Link: [link]



Ti mit gondoltok a baloldal budapesti akciójáról?



2020. szept. 8. 14:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Az okoz kárt Magyarországnak, hogy az egyszerű kisember ki tudja adni turistáknak a lakását?
2020. szept. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

"Dátum: 2020. július 22.

Tegnap kihirdették a rövid távú szálláshelykiadással összefüggő egyes törvények módosításáról szóló 2020. évi XCVI. törvényt, ami az AirBNB típusú lakáskiadásokra vonatkozóan tartalmaz szabályokat."


Nem tudtam, hogy már a baloldal van többségben a parlamentben...

2020. szept. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
73%
Ne zavarjon, de épp Viktor király lépett fel és tette közellenséggé az AirBnB-t. Nem is más okból, mint azért mert mert Mészáros Lőrinc ugye most beszállt a szállodaiparba. A jövő turizmusa az övé lesz, így nem kell neki a konkurencia. A magánszemélyek adják csak ki diákoknak olcsón, ne Lölő célpiacából hajtsák magánvagyonba a sok pénzt...
2020. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 2es is írja + mióta egyenlő a baloldallal néhány párszáz fős egyesület, mozgalom?
2020. szept. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ők is a baloldal részei,a Fidesz pedig engedett a nyomásuknak.
2020. szept. 8. 15:07
 6/16 anonim ***** válasza:
76%

"a Fidesz pedig engedett a nyomásuknak."

Hahahahahaha xDDD Ne nevettess már. Engedtek a nyomásnak, ez jó xD

Viccen kívül, aki Mészáros Lőrinc célpiacára hajt, az olyan mintha tökön szúrná magát egy svájci bicskával. Én is eladtam az ingatlanom, mert kiszorítanak a piacról, és nem vagyok hülye, hogy ezekkel szembemenjek. 1-2 éve adtam el jól áron, már a feléért tudnám.

2020. szept. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%

Támogatom.


Szánalmas hogy az utolsó kis bérház udvarán omladozó 5 m^2-es mosókonyhát meg lapáttárolót is AirBnB lakásnak akarják kiadni.

2020. szept. 8. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Vicces vagy 5ös az tény :) Fidesz mikor engedett bármilyen ellenzéki nyomásnak? Pláne valami mikroszkópikus egyesületek, mozgalmak, akármik reklamálásának.

És nem a baloldal része minden párt, mozgalom, egyesület, haveri társaság, akármi, amelyik balolodalinak vallja, nevezi magát. Egy rakás a fidesz által fizett hogy elaprózza az elenzéki pártokat. Az MSZP is baloldalinak vallja magát, miközben egy rakás fidesz által fizetett ember van benne.

2020. szept. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy most már? A túristaforgalom így is teljesen visszaesett és ezért akik AirBnB-ztek, már egy hónapos bérbevételi lehetőséggel hirdetik a lakást, olcsón az ingatlanos oldalakon.
2020. szept. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Támogatom.
2020. szept. 8. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!