Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek arról hogy...

Mi a véleményetek arról hogy a MKKP nem hajlandó támogatni az összelenzéki összefogást?

Figyelt kérdés

A Magyar Kétfarkú Kutya Párt nem hajlandó támogatni az összelenzéki összefogást,pedig már az MSZP-nél is nagyobb a támogatotságuk.


"Most lesz az ellenzéknek a legtöbb esélye győzni. Megtörtént a csoda az önkormányzatin. Simán szavaztak a jobbikosok a DK-sra, meg fordítva. Mi most is külön fogunk indulni. Ismerve a Jobbik múltját, mind az MSZP és a DK múltját továbbra sem tudok velük összefogni. Tényleg nem azért csináltam pártot, hogy ilyen figurákat hatalomra segítsek.„


Link: [link]


Őket is beszervezte a fidesz?



2020. szept. 7. 16:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aki nem fog össze ezekkel a szarokkal, egyből fideszbérenc?
2020. szept. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább a leghülyébbnek van némi esze.
2020. szept. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Megy az olvasás?


CSAK az öszelenzéki összefogást képes elzavarni O1G t,aztán lehet rendezni egymásközt a vitás ügyeket.

2020. szept. 7. 17:11
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy túl komolytalan nekik az "ellenzéki" "összefogás".
2020. szept. 7. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
81%
Nem örülök neki, de elfogadom. Az új pártok is így indultak neki a 2010-es választásoknak, aztán mégis kénytelenek lettek szövetkezni a régi renddel.
2020. szept. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
55%

Megértem az elvi részét,de a politika mocskos ,nyilván egyedül nem lesz esélyük,és ezt nyilván ők is tudják .

Innentől kezdve nem értem ,mire számít aki nem akarja az összefogást .

Addig oké,hogy nem akarják a DK-t ,meg a többieket,de akkor ezekszerint a fideszt igen ,ez magyarra lefordítva (SAJNOS) ezt jelenti .

2020. szept. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
6: nem jelenti azt. Azt jelenti, hogy nem hajlandóak bárkivel összefogni, az elveiket feladni, pláne ha aztán egy egymással egyetérteni nem tudó, még egymást is fúró ellenzék jusson hatalomra, akik között ráadásul egy rakás embert lefizet a fidesz. Ha az ellenzék képes lenne valóban összefogni, együttműködni, akkor én se értenék egyet az MKKP kimaradásával, de a jelenlegi helyzetben sajnos megértem. Én rájuk fogok szavazni, hátha legalább bekerülnek a parlamentbe.
2020. szept. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

7 , de sajnos azt jelenti,hiába nem tetszik sokaknak,pl. nekem sem. Ha nem az összefogásra szavazol, akkor a fidesz megint nyer , és megint 2/3-dal, tehát a ketfarkúak sem fognak tudni semmit kezdeni a parlamentben, hiába jutnak be.

Most jelenleg ez a helyzet,és ha ragaszkodik minden ellenzéki az elveihez, akkor ez is fog maradni a választási rendszer és a fidesz taktikája miatt.

2020. szept. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
65%
Nem kell fideszesnek lenned, elég csak szimplán épeszűnek lenni ahhoz, hogy belásd, egy ellenzéki számára is lehet rosszabb a fidesznél, vagy akár a fidesz kétharmadnál is.
2020. szept. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Négy láb jó, két láb rossz. Ennél bonyolultabban nem képes gondolkodni sem egy átlag fideszes, sem egy átlag libsi, pl. a 8-as válaszoló sem.
2020. szept. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!