Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményetek I. József...

Mi a véleményetek I. József Nimród Bátor Attila apostoli kormányzóról,aki saját bevallása szerint az első Apostoli Magyar Királyság kormányzója és vezérlő főfejedelemme?

Figyelt kérdés

Szerinte nem Dr.Orbán Viktor Mihály,hanem ő Magyarország legitim kormányzója.


Ő a TEMPO párt elnöke is.


Link: [link]


Mi a véleményetek az apostoli kormányzó úról?



2020. szept. 8. 16:24
 1/3 anonim ***** válasza:
96%
Az a véleményem, hogy erre ma már nagyon jó gyógyszerek vannak, amik mellett hellyel-közzel normális életet lehet élni, nem válik csorgó nyálú zombivá az ember.
2020. szept. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Hermelin palást és Burger king korona már megvan? Aztán indulhat a nagy felvonulás fehér széken (lovat nem lehet behozni) az elmeosztály folyósóin. Amíg a mérges főnővér be nem zavar a szobába és hozza a gyógyszereket. Aztán csak fekszel és a hódoló alattvalókról álmodsz.
2020. szept. 23. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vicc az egész. Nagyjából mint a nemzetvezető szó. Soha nem létezett ilyen titulus a magyar történelemben, és nem is lesz legitim magyar titulus csak azért, mert valaki kitalálja és magára aggatja. TEMPO pártról nem hallottam és ezzel szerintem nem vagyok egyedül. Orbán Viktor sem kormányzó csak miniszterelnök jogkörét tekintve (a gyakorlati tényeket most hagyjuk). Ha lenne kormányzói hatáskör, az a köztársasági elnök szerepkörét töltené be, gyakorlatilag a király helyettesítőjeként.

A Szent Korona fotelbe helyezése az utcán és a nagycímer kiragasztása egy Lada Nivára, szerintem meg már önmagában kimeríti a nemzeti jelkép megsértését, a komolytalanságról nem is beszélve...

A cseresznyét a torta tetején lévő habkupacon pedig az jelenti és önti az egész történetet a leg cringebb vergődés aranykeretébe, hogy egy Szent Korona rádió nevű oldalon jelent meg. Ennél jobb már ténylég csak a mindenegybenblog és a hírcsárda lenne.

2020. nov. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!