Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem cserélik le Dr....

Miért nem cserélik le Dr. Müller Cecília Országos Tisztifőorvos Asszonyt Prof. Dr. Gödény György Professzor Úrra?

Figyelt kérdés

2020. szept. 8. 22:24
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
93%
Én nem tudom pontosan, hogy mi is volt az ő kamupártjának a célja, viszont ha jól tudom, nem mindenki fizette vissza az állami támogatást, aki kamupártos. Ő visszafizette?
2020. szept. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
83%
Kötényt nem tudom hitelesnek tekinteni egyrészt a választásos csalópártja óta, másrészt azóta, mióta kifejtette egyik videójában, hogy az olaszok túl nemtörődöm mentalitásúak, majd kövi héten videózik a konditeremből járvány csúcsakor. Kb.
2020. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
88%
Ja bocs, az nemsokkal a kijárási korlátozás előtt volt, ha jól emlékszem. Ő is osztotta azt a hülye nézetet, hogyha lemegyünk gyúrni, akkor mi vagyunk az egészség Istenei és immunisak vagyunk mindenre, ha nem edzünk, a halál vár ránk.
2020. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
94%
Nem fizette vissza és azóta se zárult le a nyomozás, de köszi a lepontozást.
2020. szept. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem tagja a magyar orvosi kamarának. Ő csak a fehér köpenyében rád akarja sózni a vackait pl. C- vitamin. Annyi a lényeg, hogy kínából 100-200 forintért egy kilót kapsz s itthon eladhatod sokkal többért. (Egyébként a rubik kockákkal is ezt csinálják, kínában 800 forint egy moyu és itt 3500 forintért árulják, láttam a vaterán)
2020. szept. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
92%
"Nem fizette vissza és azóta se zárult le a nyomozás, de köszi a lepontozást." Ezt nekem írtad? Mármint a lepontozást? Én nem pontoztalak le. Viszont ha nem fizette vissza, akkor miért hiteles sokaknak? Akkor ő egy tolvaj nem?
2020. szept. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
93%

Ja azt már nem neked, hanem amblokk annak aki lepontozott.

Pontosan, én legalábbis tolvajnak nevezném.

Sokan kB isszák szavait hogy jajj végre vki aki okosakat mond. Aha, a francokat.

De amúgy is mindegy, mert ahogy írtam hitelét vesztett figura :)

2020. szept. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem nem mindegy, sokan nézik így is. Viszont ha tolvaj, akkor az miért nem zavar sokakat? Akkor biztos, hogy nála van a pénz? Erről hol tudok olvasni úgymond? Igaz az, hogy senki se fizette vissza a kamuk közül?
2020. szept. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
72%
Godeny, persze. Trollkodasnak is rossz. 😃
2020. szept. 10. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
44%
Mert Ceci valakinek a libringgye már a nyolcvanas évek óta a politikában és azért.
2020. szept. 11. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!