Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mitől magyar a Magyar Egyetem?...

Mitől magyar a Magyar Egyetem? Farkas Lőrinc Imrétől?

Figyelt kérdés

A magyarországi sváb, szász, roma, kun,jász nemzetiség,stb az nem magyar?

Miért van szükség Magyarországon Magyar Egyetemre?

Miért nincs Magyarországon Európai vagy Globális Egyetem?

Szükség van Magyarországon elkülönülő és megosztottságot okozó egyetemnek titulált maszek egyetemre?



2020. szept. 9. 00:59
 1/4 anonim ***** válasza:
"Miért nincs Magyarországon Európai vagy Globális Egyetem?" Volt. CEU. De Viktor kitiltotta. :D
2020. szept. 9. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pedig a CEU az segített volna Magyarországot magasabb szintre emelni. Most pedig a feudalizmus útját járjuk. Aztán haladunk még visszább, s hamarosan törzsfőnökeink lesznek felvilágosult miniszterek helyett.
2020. szept. 9. 08:24
 3/4 A kérdező kommentje:

Miért olyanok Magyarország politikai és "szellemi" vezetői, akik a parittyás korszak felé vezetik az országot, nem pedig afelé, hogy kilépjen Magyarország a nemzetiskedés kelepcéjéből és elsőként tegye le az alapkövet az UFO-szuoerjövő felé? Értem ezalatt, hogy nemcsak globális szemléletváltás, hanem galaktikus szemléletváltás emberei lehetnénk, mi - de csak is -, a gondolkodó magyarok.


Oh, túlságosan előre gondolkodok. Elég lenne, ha pillanatnyilag csak az európaiságra törekedne a magyarországi paraszti réteg. Ezt fel kellene fogni... (De még magyarságra sem képes a magyarországi parasztság.) Aztán jöhetne a globális gondolkodás kialakítása. Globális szintre emelése.


Mit választ a magyar parasztság? Bugrizmust vagy high-tech jövőt?


Magyarország fejlődésének akadálya az Orbán-birodalom által pénzelt vidék. Mely összegek forrása a városi munkások, és értelmiségiek adója és az EU-s támogatások.


A Magyar Egyetem nem humanista. Nem európai. Nem globalista. Tehát nem segíti elő a jövőt. A Magyar Egyetem Farkas Egyetem.

2020. szept. 10. 21:53
 4/4 A kérdező kommentje:

Bocsánat. A Magyarnak titulát buddhista egyetemre gondoltam. Kőrösi Csoma Sándor Magyar Buddhista név alatt futó, szökő esetleg nem akkreditált egyetemre. Akkor hogyan lehet az?


Na mindegy. Mikor szűnt meg a Magyar Egyetem?

2020. szept. 10. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!