Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Mi Hazánkot miért nem...

A Mi Hazánkot miért nem tiltják be?

Figyelt kérdés
A Mi Hazánk egy szélsőjobboldali, újfasiszta szervezet amely gyűlöletet kelt a zsidók, romák, homoszexuálisok és a másként gondolkodók ellen. Egy normális demokráciában nincs helye egy ilyen szervezetnek.

2020. szept. 10. 19:44
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
24%
CSAK a fidesz maradjon minden más kuka!!!!!!
2020. szept. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A Fidesz is be kellene tiltani. Én nem vagyok fideszes, hanem baloldali vagyok. Nem értem, hogy miért gondoltál engem fideszesnek, hiszen a Fidesz pont, hogy közel áll a Mi Hazánkhoz ideológiailag.
2020. szept. 10. 19:51
 3/26 anonim ***** válasza:
50%
Amiért a fideszt sem. Minden hulladéknak jár egy esély.
2020. szept. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
64%

“A Fidesz is be kellene tiltani. Én nem vagyok fideszes, hanem baloldali vagyok.”



Ja, és ha netán nyertek és én posztolok jobboldali cikket elküldtök az átnevelő táborba, kösz nem kérjük.

2020. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
46%
Én inkább az ellenzéki hazaáruló internacionalista "baloldali" "ellenzéket" tiltanám be, akik gyűlöletet keltenek a külhoni magyarok, és összességében az egész magyarság ellen, mind fizikailag, mind szellemileg a magyarság megsemmisítésére törekednek. A Mi Hazánk nem kelt gyűlöletet senki ellen sem, csak rámutat több problémára, és nem hajlandó mindenféle magyargyűlölő népség előtt meghunyászkodni.
2020. szept. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
70%

6-os vagyok: A kérdezőnek és ti nevezitek demokratának magatokat?


Te a “DKs” vagy, ugye? Néha szoktál az accountjaidat cserélgetni, és magadnak feltenni a kérdéseket?

2020. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:

Szerintem meg a hozzátok hasonló fasiszta bunkókat kellene üldözni. De érdemes megemlíteni azt is, hogy a Mi Hazánk még mindig Trianon miatt kesereg és revizionista politikát folytat, uszít a szomszédos népek ellen.

Egyébként pedig a Párizsi békeszerződés kimondja, hogy Magyarországon nem létezhetnek szélsőjobboldali csoportok, szervezetek.

Tehát már a Jobbikot, a Magyar Gárdát és a Betyársereget is réges régen be kellett volna tiltani. Ahogyan egyébként a Magyar Gárdát a bíróság betiltotta annak idején, de mégis tovább működhetett.

2020. szept. 10. 20:22
 8/26 anonim ***** válasza:
60%

Jó, hogy te mondod meg, te ál-baloldali troll, hogy ki a "másként gondolkodó", és mihez képest :D Hagyjuk már, elég gyenge próbálkozás volt. Nyilván az a demokrácia, ha betiltunk mindent, ami nem baloldali :D Ennyire hülye még egy balos se lehet...


De legközelebb biztos valami érdekeset találsz ki! Ne add fel, biztos van időd még ilyeneket irkálni!

2020. szept. 10. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
19%
Mert valamennyire azért még adnak a demokrácia látszatára, ellentétben veled.
2020. szept. 10. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
55%

"De érdemes megemlíteni azt is, hogy a Mi Hazánk még mindig Trianon miatt kesereg és revizionista politikát folytat, uszít a szomszédos népek ellen."


Bizonyíts. Hajrá. Linkelj cikkeket, nyilatkozatokat, amikből ez kiderül. Ellenben csak rágalmazol, amiért hiszed vagy sem, jogilag felelősségre vonható vagy.

2020. szept. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!