Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A liberálisok miért nem...

A liberálisok miért nem ígérik meg, hogy a SZFE-en nemzeti darabok is lesznek, nem csak melegek. Akkor vége lenne ennek a cirkusznak?

Figyelt kérdés

Ha jól hallom az érveket a SZFE évtizedek óta LMBTQ-t propagáló műsorokat tűznek műsorra és ennek csak úgy lehet véget vetni, ha Vidnyánszky lesz az igazgató, mert ő már tett le valamit az asztalra nemzeti szinten.


Miért nem ígérik meg a liberálisok, hogy ezentúl mondjuk fele-fele arányban lesznek a gender és a nemzeti darabok, de erre sem képes? Akkor mit várhatunk tőlük?



2020. szept. 12. 18:00
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
76%

"A liberálisok kezdték el ezt a lmbt, gender, hazaellenes propagandákat izomból tolni."


Mi az az LMBT, gender és hazaellenes propaganda? Áruld már el, kérlek! Én járok (illetve a járvány előtt jártam) rendszeresen színházba, és egyetlen ilyet sem láttam, pedig nem atillás-bekecses, sírva vigadós, Trianon-siratós darabokra mentem.


Mert ez az ország sokkal hangosabb azoktól a magukat nemzeti konzervatívnak beállító egyénektől, akik útszéli stílusban fröcsögnek, b*ziznak és zsidóznak, meg tolják a pszichiátriai rendelőbe való paranoid téveszméiket a nemzetközi magyarellenes szervezkedésről.

2020. szept. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
18%

Őszintén! Kit izgat ez az szfe?

Az átlagember pont lekakálja, hogy mi folyik ott. Csak a belvárosi valóságtól elrugaszkodott liberálisok nyüszítenek miatta.

2020. szept. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
90%

Mondjuk azt izgatja, akit érdekel, hogy mi történik ebben az országban.

Lekakálni az kakálja, akinek minden mindegy.

2020. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
0%

A színművészeti nem színház, hogy ott "darabok menjenek". A "darabok menésére" még KÜLÖN színházuk van, az Ódry Színpad.


Az aktivista-képzést kéne beszüntetniük, és maradjanak a szinészképzésnél.

2020. szept. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
100%

"aktivista-képzést kéne beszüntetniük"


???


Színészképzés folyik, mi más folyna? De ha a te segged alól kikapnák a széket, és ezentúl a sarokban kéne ülnöd, akkor azért neked se tetszene, nem?

2020. szept. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
9%
Senki segge alól nem kapták ki a széket.
2020. szept. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

25

Maga a rektor mondta, hogy színész- ÉS AKTIVISTAképzés a feladatuk. Nemj én mondtam.


Már rég rendet kellett volna ott tenni, nem megvárni MÉG a következő 5 évet, hogy majd megfogadják a 30+ költségvetési javaslatot. 4-ben változtattak a korábbi herdáláson. NÉGYBEN.


Nincs szó semmi "székről". TRÓNON terpeszkedtek, onnan dirigáltak, ítélkeztek a nemzetközi udvari bohócok.

2020. szept. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
90%

#26


De, mert azok a diákok, akik most ősszel kezdenék meg a tanulmányaikat ezen az egyetemen, még nem egy ilyen egyetemre jelentkeztek.


A kuratóriumot a minisztérium ültette az egyetem nyakára, mindenfajta egyeztetés és konszenzus nélkül. A szenátus eddigi jogköreit egyszerűen megsemmisítette, és egy olyan emberekből álló tanácsot nevezett ki az egyetem élére, akik közül legfeljebb Vidnyánszky-nak van színházi tapasztalata - de arról is tudjuk, hogy milyen. Nyíltan ki lett mondva, hogy az egyetemnek ezentúl a "nemzeti szellemiséget" is tanítania kell, csak épp azt nem definiálta senki, hogy az mi. Ergo politikai okokból simán lenyúltak egy kulturális-oktatási intézményt.


Vagyis kikapták az egyetem alól a széket, és most elvárják, hogy mosolyogjanak mindehhez.

2020. szept. 29. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
90%

"TRÓNON terpeszkedtek, onnan dirigáltak, ítélkeztek a nemzetközi udvari bohócok."


Ebben az országban egyetlen trón van jelenleg, ahonnan dirigálnak, és ahonnan származó utasítás felülír járványügyi szakmai javaslatoktól kezdve az oktatási, tudományos és kulturális életig bezárólag mindent. És ez a trón nem nemzetközi, hanem nagyon is magyar.

2020. szept. 29. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
#2 ezzel most a fidesz szavazókat jellemezted.
2020. okt. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!