Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Támogatnád azt, hogy az...

Támogatnád azt, hogy az iskolában emeljék a Testnevelés órák számát, és tanítsanak a gyerekeknek boxot, karatét, és thaiboxot?

Figyelt kérdés

Szerintem jó lenne, mert a gyerekek egyre kövérebbek és egyre inkább a számítógép előtt ülnek, és az aggressziójukat sem tudják levezetni.


Ti mit gondoltok?



2020. szept. 13. 16:41
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
84 szavazat
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
44%

Sőt,javasolnék sok más hülyeséget is. Egyáltalán, az lenne a jó, ha mindenki azt csinálná, amit szeretne. Az iskola szót is át lehetne keresztelni.

Hülye, robotizálható emberekkel egyébként is könnyebb. Gondoljunk bele: az ember a poharát leteszi valahová, másnap ott találja. Ezzel szemben egyesek meg össze vissza mászkálnak. Aztán csodálkozunk, ha nincs rend.

2020. szept. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
84%
Így is több testnevelés óra van mint amennyi szükséges lenne és amennyit meg tudnának tartani normális körülmények között. Mozogni lehet iskolán kívül is, ne zárjuk már be szerencsétleneket egész napra a suliba mindenféle hülye óra miatt. Majd választ magának olyan sportot amit szívesen csinál, amit élvez és amire szívesen rászánja a szabadideje részét és iskola után szépen elmegy oda sportolni. Így új emberekkel ismerkedik meg és környezetváltozás is jár vele.
2020. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
87%
már most is van mindennap testnevelés hova akarod emelni?
2020. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
86%

Én azt támogatnám,hogy a testnevelést töröljék el.

Helyette, legyen kötelező sport és a diák dönthet,hogy úszni akar, kosarazni, focizni, vívni, teniszezni....stb

2020. szept. 13. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
86%

Mi az hogy emelni???

Csökkenteni kéne inkább,ember!

2020. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
52%
Miért pont küzdő sporttal csinálják ? Ott a kosár,foci,úszás,bicikli. Ezeknek több értelme lenne
2020. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
86%

Az iskolákban MÁR MEGEMELTÉK a testnevelés órák számát. Hol voltál az elmúlt 5 évben? Mindennapos testnevelés van ma már minden évfolyamon 1-12. osztályig.

Az pedig hogy MIT csinálnak a gyerekekkel a testnevelés órákon az az iskola és a testnevelők szabad döntése. Gyerekem iskolájában a testnevelés órák egyikén jógáznak, ahogy másik gyerekemnél volt karate oktatásra is lehetőség. A középiskolások pedig ha egyesületbe járnak sportolni akkor heti 2 testnevelés órájukat kiválthatják vele, legyen ez lovaglás vagy korcsolyázás akár. A gyerekem most éppen bokszolni jár.

Ha szeretnéd hogy az iskoládban legyen ilyenre lehetőség akkor vesd fel és próbáljatok meg hozzá edzőt keresni. A közeli sportklubok néha vevők az ilyen kezdeményezésekre, mert onnan lesz később sportolójuk ha az iskoláskorban be tudják nekik mutatni és meg tudják velük szerettetni.

2020. szept. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
78%

Inkább a matekot, nyelvtant és nyelvet emelném. A kompetencia felmérések alapján (is) ráférne a magyarokra. A tesi így is sok. Ilyen formában nincs értelme. Szekrény ugrás, kötélmászás, fejen állás a legtöbb embernek kínzás. Én is félve mentem tesire. Majdnem sikerült velem megutáltatni a sportot.


Az pedig, hogy egy gyerek kövér, gépfüggő és agresszív, az nemcsak az iskola hibája.

2020. szept. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
79%
Egy osztálytársam volt az én (alacsony) súlycsoportomban. Az elsőt leszámítva végig fel volt mentve tesiből. Abban az egy évben minden órán kiütöttem volna. Biztos jó lett volna utána felelnie vagy dolgozatot írnia.
2020. szept. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
87%
Aki akar sportolni az nem tesi órán fogja elkezdeni. Aki meg nem akar az meg nem a tesi órán fogja megszeretni
2020. szept. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!