Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melyik párt fogja szerintetek...

Melyik párt fogja szerintetek megnyerni 2022-es választást?

Figyelt kérdés
Ti kire adjátok a szavazataitokat?

2020. szept. 14. 00:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%

Szerintem a Fidesz fog nyerni.


Ugyanakkor bár nem vagyok az emberkísérletek híve érdekes lenne megnézni, hogy a magyar szivárványkoalíció mire lenne képes.

2020. szept. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát remélem hogy ezt a jelenlegi kormányt letudják váltani. Szerintem a jobbiknak van nagy esélye.
2020. szept. 14. 00:17
 3/15 anonim ***** válasza:
46%
Miért nem olvasod el a többi kérdést, annyiszor le lett írvi, a Fidesz a leginkább esélyes, 50% fölött van jelenleg is, ha még minden ellenzék össze is tud valami csoda folytán fogni, akkor is necces a dolog.
2020. szept. 14. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%
ma 00:23 ahogy Budapesten tudtak nyerni úgy akár egész Magyarországon is nyerhetnek csak épp azt kéne már látni világosan, hogy ez csak a mindenki a Fidesz ellen felállásban történhet meg de egy olyan kormány amit 5-6 párt alakít meg közösen az nem tudom mennyire lesz képes kormányozni egy országot amikor ennyi érdeket, pártkatonát kell kiszolgálni.
2020. szept. 14. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
36%
Táncsics Radikális Balpárt.
2020. szept. 14. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
#4 Az hogy Budapesten az ellenzek nyert, inkabb azt a felfogast fogja erositeni 2022-ben, hogy "ez lesz ha az ellenzekre szavazok" azaz semmi. Karacsony mar rengeteget veszitett a tamogatasabol, a hulyesegeivel orszagos szinten is a FIDESZ malmara hajtja a vizet. A hulyesegei alatt bizonyos problemak megkozeliteset es piorizalasat ertem, nem a problemak felveteset.
2020. szept. 14. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
49%
Egyértelmű...
2020. szept. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
fidesz
2020. szept. 14. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
68%

Kéthavonta van ilyen kérdés.

Teljesen egyértelmű, hogy a Fidesz. Egyelőre az legyen az ellenzék célja, hogy a köv. választáson ne érjen el a Fidesz kétharmadot. Ez egy reális cél, de ezért is küzdeni kell, mert eddig zsinórban háromszor sikerült nekik.

Majd ha ez meglesz, utána lehet ennél merészebbet álmodni.

2020. szept. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%
Ilyen feldarabolt és még egymással megegyezni sem tudó ellenzék mellett szerintem itt örökre a fidesz fog maradni.
2020. szept. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!