Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Egy kormánypárti milyen...

Deák Dominik 2020 kérdése:

Egy kormánypárti milyen esetben tud elviselni egy ellenzékit?

Figyelt kérdés

Egy ellenzéki értékrendje nyilván nem fog megváltozni, de mégiscsak van belőlünk ötmillió és jó lenne békében együttélni. Nyilván nem várható el, hogy ne éljünk jogainkkal és küzdjünk a kormány ellen.


De milyen életvitel mellett mondanátok azt, hogy elfogadjátok, hogy máshogy gondolkozunk? Elég, ha nem követek el bűncselekményt vagy az még kevés és nem lenne szabad akadályozni a kormány munkáját? Esetleg csak az elfogadható, ha elhagyjuk az országot?



2020. szept. 15. 19:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
Az ellenzéki szavazók a pártjaikkal együtt az ország ellenségei. Nem szabad elfogadni őket, mert akkor Magyarországnak vége.
2020. szept. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
40%
Ötmillió? Hahaha! :)
2020. szept. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
12%
Temetésen
2020. szept. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
41%

Ha nem próbál mindenáron egy papot megszégyenitő módon "tériteni" azaz bizonygatni az igazát akkor már több nem is kell.


Plusz nem csapjon őrült házibulikat a szomszédban.

2020. szept. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Sok
2020. szept. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Sok emberrel vagyok kapcsolatban, túlnyomó részükről nem tudom, milyen szimpatizáns, így aztán semmilyen problémát nem okoz a politikai hovatartozása. Van, akiről tudom, hogy ellenzéki szimpatizáns, ha nem politizál, én se teszem, nem akarom meggyőzni, lehet teljesen normális emberi kapcsolatunk egymással. Ha politizálni kezd, talán én is, és valószínűleg hasonló stílusban. Ha kultúráltan tud vitázni, én is azt teszem, ha nem, én se fogom vissza magam. De ismerek kormánypárti szimpatizánsokat is, akit nehezen viselek, nem minden a politikai hovatartozás.
2020. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
50%

Ezt az undorító mocskolodást el kéne már hagyni.

Tehát egy ellenzéki ne nézzen egy kormánypártira úgy,mint egy birka.

Valamint egy kormánypárt ne nézzen úgy egy ellenzékire,mint egy nem tom mire:D

Az ellenzéknek pedig néhány kérdésben igenis együtt kell működniük a kormánnyal

2020. szept. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Andizsuzsi ***** válasza:
97%
Először is tisztázni kellene, hogy ki számít ellenzékinek. Én pl konzervatív jobboldali vagyok, erőteljesen kormánykritikus. Akkor én ellenzéki vagyok, vagy sem?
2020. szept. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ellenzéki az, aki nem fideszes :) Mi hazánktól Munkáspártig.
2020. szept. 15. 20:08
 10/18 anonim ***** válasza:
86%

"Mi hazánktól Munkáspártig."

Egy Mi hazánkost szerintem eltudnak viselni.

2020. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!