Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A rendőrök és a közteresek...

A rendőrök és a közteresek miért engedik, hogy a Nyugatinál, az ország egyik legforgalmasabb aluljárójában prostik járkáljanak?

Figyelt kérdés
2020. szept. 15. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

A Nyugatinál az járkál aki csak akar.

Szabad ország,szabad nemzet!

2020. szept. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én meg úgy tudtam, hogy a prostitúció nyilvánosan törvénybe ütközik, és a nyugati nem türelmi zóna.
2020. szept. 15. 21:11
 3/9 anonim ***** válasza:
0%

Honnan veszed ,hogy prostituált aki ott járkál.

Bizonyítani tudod,vagy csak belegondolod,hogy ki mi.

2020. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
De a futtatóik is ott verekszenek.
2020. szept. 16. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
A "rendőrök" nem foglalkoznak a bűnözéssel. Minden kapacitásukat leköti a traffipaxolás és az ezzel járó pénzbehajtás, illetve mostanában a tisztességes, de maszkot nem hordó emberek zaklatása.
2020. szept. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

"Honnan veszed ,hogy prostituált aki ott járkál.


Bizonyítani tudod,vagy csak belegondolod,hogy ki mi."



Mondjuk onnan, b*meg, hogy ha tíz percig ott állok, akkor háromszor is leszólítanak egy ajánlattal. Megtörtént, nem hasból írom. Állandóan látom őket, mindig suttognak a mellettük elhaladó férfiaknak.


De olyan jó lenne, ha, mikor kiírok egy kérdést, nem az lenne az első, hogy elkezdik elvitatni az igazamat. Mint ez a buggyant első válaszoló, akinek az érvelése alapján gondolom, odaszarhatok a rendőrpalota elé, mert szabad ország és közterület a járda. Legyél nyugodt, tudom, hogy azok ott prostik. Azt is tudom, hogy hova mennek, egy elhagyott vasúti kocsiba (nem saját tapasztalat), persze miután fizetsz a stricijüknek, akik szintén ott strázsálnak. Egyik sosincs ott a másik nélkül. Csak azt nem tudom, hogy mi a rákért hagyják ezt, mikor egy tilosban parkolót pillanatok alatt megtalálnak a közteresek azon a környéken. Csak arra tudok gondolni, hogy jattolnak nekik a stricik.

2020. szept. 16. 13:10
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem baj ha tudsz róla, nem csak ott, hanem szinte a világ minden pontján járkálnak prostik.

Különben tele a város drogosokkal, alkoholistákkal, mindenféle bűnözővel, sőt még tilosban parkolókkal is. ;)

Miért éppen ez a prosti/strici kérdés foglalkoztat téged ennyire?

2020. szept. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Mert tilos elvileg. Érdekes módon a Parlament előtt nincsenek.
2020. szept. 20. 19:39
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod: "...elvileg..." :D
2020. szept. 21. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!