Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A szórakozóhelyeket, éttermeke...

A szórakozóhelyeket, éttermeket miért nem lehet bezárni teljesen amíg járvány van?

Figyelt kérdés
Mielőtt nekem esnétek hogy "boomer", 24 éves vagyok, nem megkeseredett nyugdíjas. De számomra ez a "23 óráig lehetnek nyitva a szórakozóhelyek" értelmezhetetlen. Miért, 23 előtt nem terjed a vírus? Vagy minek kell egyáltalán bármennyi ideig nyitva hagyni? A bulizás, ivás és hányás nem létszükséglet. Majd ha vége a járványnak lehet megint inni, hányni és ordítani, addig meg épp talán senki nem fog belehalni ha mindezt otthon kell csinálnia, nem az utcán. Éttermek dettó: otthon is lehet enni. Tudom hogy ez is a gazdagok miatt van, ahogy a nyaralást is azért engedték (meg is lett a következménye) hogy a gazdagok semmiben ne legyenek korlátozva, de akkor meg minek egyáltalán bármilyen korlátozás? Ennek a fele fele megoldásnak mi értelme van? Így ugyanúgy terjed a vírus. Nyilván a munkahelyet, iskolát, boltot azt nem nagyon lehet huzamosabb ideig bezárni, de ha már csak a nem létfontosságú dolgokat mint kocsma, diszkó, étterem bezárnák, már egy csomó fertőzést el lehetne kerülni. Ne a burzsujok meg az alkoholisták legyenek már ilyenkor is a fő mérce...

#szórakozóhely #korlátozás #értelmetlenség #indtézkedés #se hús se hal #logika teljes hiánya
2020. szept. 17. 15:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
ezek is munkahelyek, pont, mint az említett gyárak
2020. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
44%
Ezekre a helyekre minden gyütt-ment akár mikor betérhet.
2020. szept. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!