Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Azok, akik most lázadósdit...

Azok, akik most lázadósdit játszanak, a nyájimmunitás ellen dolgoznak?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy látom, hogy elég sokan kitalálták, hogy ők biza nem engedik a gyereket iskolába/óvodába, és úgy tesznek, mintha megint karantén lenne, csak azért, hogy "lázadjanak" a kormány haditerve ellen (a baloldali álhírterjesztők meg adják alájuk a lovat, pl. ma is elkezdték híresztelni, hogy két magyar kórházban már nincs szabad lélegeztetőgép) . Mondhatnám, hogy szívük joga, biztos mazochisták, viszont ha sokan csinálják ezt, akkor lassabban alakul ki a nyájimmunitás, és tovább szenvedhetünk a korlátozások miatt, nem.

2020. szept. 17. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
50%

Nézd! Én három hete vagyok betegállományban, eltört a szárkapocscsontom. Most azt hiszem talán így jobb mert nem kapom el a víriust. Aki megteheti az jól teszi ha home ofice-ból dolgozik, vagy gyerekét kivezsi


SZERINTEM.

Nyájjimmunitás svédországban működhetett. Hasonlítsd azért össze a magyar és svéd egészségügyet. Ott 7500 halott volt. Magyarországon bele se merek gondolni mi lenne :(

2020. szept. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Semmit nem tudsz a nyájimmunitásról, csak dobálod ezt a szót, hogy menőnek és művelt hozzáértőnek tűnj.
2020. szept. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 jeverezi ***** válasza:
52%

1. válaszoló! Svédeknél "csak", 5864 halott van a mai napig. Brutális ez a szám is.


A másik! Magyarországon ha, naponta százak halnak meg akkor a vírustagadóknak is tele lesz majd a gatya. Nem mernek majd az emberek elmenni nem csak étterembe, de a munkahelyre se dolgozni. Ugyan ott lennénk.


Ennek tökéletes megoldása nincsen. A gazdaság beszakad így is, úgy is. Sajnos!

2020. szept. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
57%
Az agymosottaknak könnyebb pánikolni mint gondolkodni. Én pl. magasról lesz.rom ezt az egészet. Elkapom? Na bumm. Majd kipihenem, voltam már beteg életemben még mindig élek. Itt sikítoznak az agyhalottak hogy jajj lázasan fekszik xy rokonuk otthon jaj szegény milyen beteg. Érdekes mód ha a sokkal erősebb influenza miatt lenne beteg, mindegyik kretén csak legyintene hogy csak nátha.
2020. szept. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!