Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ilyen van nálunk is, vagy...

Fortissima Finguss kérdése:

Ilyen van nálunk is, vagy nálunk simán és fizetés nélkül "lenyúlják" a halottakat és nem is fizetnek érte?

Figyelt kérdés
Egy üzenetet kaptam valakitől, itt a gyakorikérdésen. Nem lepett meg mert korábban is hallottam már hasonlókat

2020. szept. 18. 15:22
A kérdező szavazást indított:
Nincs az a pénz hogy nálunk lenyúlják halottakat
No, de ha van az a pénz, akkor szemrebbenés nélkül lenyúlják, és még nem is fizetnek érte
7 szavazat
 1/9 A kérdező kommentje:

Az üzenet íme:


"Üdv!

Itt Romániában a nagybátyám egyik kollégájának valami rokona meghalt, az állam 130ezer forintnak megfelelő lejt fizettek volna neki, ha a korona áldozatának szerepeljen a statisztikában, de visszautasította, mert akkor nem temethették volna el a hagyományos módon.

Ezt nem konteó, ez a valóság."

2020. szept. 18. 15:23
 2/9 A kérdező kommentje:
Találkoztam egy ismerősömmel és mesélte hogy a rokona autóbalesetben halt meg és nagyon megdöbbentek hogy a halál okának a covid-19 volt feltüntetve. Sajnos akkor nem kérdeztem meg hogy kiadták e a holttestet, vagy apelláta nélkül elhamvasztották.
2020. szept. 18. 15:32
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

Ja, ez a nagybátyám szomszédjának a munkatársának a testvérének a...


Ezek aztán rohadt hiteles állítások.


Nekem a kedvencem ez az itthon is terjedő fszság hogy "az ápolónő 100ezret ajánlott fel hogy beírhassa hogy koronába halt meg". Erre írta egy ápolónő hogy rohadtul nem is az ő hatáskörük megállapítani a halál okát.


Ez egy városi legenda, mint hogy a kínai boltokban gyerekeket rabolnak emberkereskedés céljából.

2020. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

3

Úgy látom nem zavar hogy mindkét információ a közvetlen érintettektől származik. Csak hazudozz tovább...Már úgysem vehető komolyan ez a halandzsa...

2020. szept. 18. 15:41
 5/9 A kérdező kommentje:

3

Jól van a román nem egészen úgy van de én közvetlenül beszéltem az elhunyt rokonával.

2020. szept. 18. 15:42
 6/9 Koplárovics Béci ***** válasza:
81%

Hjaaaa... Hát végülis egy vadidegen írt neked valamit privát üzenetben, akkor az csak és 108%-ig igaz lehet...


Nekem egyszer itt valaki azt írta, hogy a szomszédja szerint, aki látott már kék vért, na neki az unohúgának a felesége azt mondta, hogy aki ilyenek elhisz, az minimum idióta.

2020. szept. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

Abszolut butaság, ha pedig elhiszed, akkor te is egy végtelenül buta ember vagy.


Gondolom te is egy maszkviselést ellenző szabadságharcos vagy, aki a gonosz, oltással beadott nanorobotok és GPS chipek ellen vív ádáz csatát, megakadályozva ezzel, hogy a háttérhatalom letaszítson minket, naiv embereket a Föld jéggel árkolt pereméről a végtelen űrbe (vagy ahol a lapos "bolygónk" éppen letezik).

2020. szept. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Úgy látom a kérdésnek sok értelme nincs, mert te már eldöntötted magadnak hogy milyen választ szeretnél hallani. Vagy csak szimplán trollkodsz.
2020. szept. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorikerdesek.hu Általános felhasználási feltételek:

3. / Korlátozások


(d) Tilos személyes adatokat, telefonszámot, e-mail címet, idézett telefonbeszélgetés-, privát üzenet, vagy e-mail részletet elhelyezni, még az érintett beleegyezésével sem, idetartozik a más Felhasználóról bármilyen információ nyilvánosságra hozatala, beleértve annak jelszavát is.

2020. szept. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!