Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közteve m1 reggeli adasaban...

A közteve m1 reggeli adasaban új műsorvezetőt lattam, honnan kerülne elő ezek a "nevesincs"alakok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
A Fidesz "zsákjából"
2010. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
45%
Elsőnek igaza van. Esetleg egy ismerős húzta be.
2010. aug. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Az Echo Tv-ből. A káderállomány jelentős része innen áramlott és áramlik át a "közszolgálatba".
2010. aug. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%
Mondj már nekem olyan műsorvezetőt, akit rögtön a születése után ismernek. Minden ilyen híres ember eredetileg ismeretlen volt. Még Azurák Csaba is. Csak a médiában ritkán cserélik le ezeket az embereket, azért tűnnek olyan ismerősnek, de valójában semmit sem tudsz róluk. Mármint a személyiségükről biztosan nem.
2010. aug. 7. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

ma,02.11-nek!

Azt meg honnan vetted,hogy Azurak híres vagy ismert,talan ikabb megszokot a bulvarteveben.De ezt a pasast egy magasabb szintű műsorban meg nem lattam.Ha mar hiresről,ismertről van szó.akkor talan erdemes megemlíteni Vitrayt,Kálman Olgat,Meszaros Antóniat,BARdost a szupersztarról mar nem is beszelek,Chudinak Alajost!Bar útóbbit csak filmjeiről,szemelyesen sajnos nam ismerem.Ez az Obersovszky valóban egyy ejtőernyős lehet valamelyik eddg mellőzött zsakból,ismeretlen,kiöregedett!

2010. aug. 7. 06:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Most komolyan az a bajotok, hogy van ott egy öregebb ember, aki még csak most került oda? Az Echo tévénél dolgozott, és ha vki nem tudná: olyan műsort (is) vezetett ott, ahol egy jobb és egy baloldali ember vitázott egymással. Csak ha már pártkérdésről van szó.

De szerintem akkor is nagyon tehetséges. És miért ne kerülhetnének új arcok a közszolgálatikra a régiek helyett? Egy év múlva meg már őt is megszokod amúgy...

2010. aug. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az ECHO TV-t nem ismerem,gondolom valamelyik molliardose,en csak azt kifogasolom,hogy miert nem egy menő, szivart tesznek oda,akit sokan ismenek,es elismernek?!
2010. aug. 9. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!