Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért hiszi azt sok "jogvédő",...

Miért hiszi azt sok "jogvédő", hogy egy bizonyos kisebbség tagjait a bőrszíne miatt nem kedveljük?

Figyelt kérdés
Az szóba sem jöhet, hogy nem is akar a nagyobbik hányaduk beilleszkedni?
2010. aug. 6. 21:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

na igen ...........


amit mondasz nem is a rézbőrűekre igaz főleg sztem

2010. aug. 6. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
77%
Mert annyi eszük van, hogy nem tudják felfogni.
2010. aug. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Azért mert ezzel elterelik a lényeget az igazán fontos dolgokról. Megakadályozzák, hogy érvelniük keljen, mert tudják, hogy nincs igazuk, és pusztán az illető személyét támadják. Szerintem egyszerűen csak gyáva alakok, akiknek nincs vér a pucájukban kiállni és normálisan vitázni. Nincsenek érveik.
2010. aug. 7. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Mert ezért kapják a pénzüket hogy bérrettegjenek.
2010. aug. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
70%
Szerintük minden a legnagyobb rendben a romákkal,egyedül mi vagyunk a hibásak mert nem szeretjük őket és nem vagyunk toleránsak....persze!:)
2010. aug. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
60%
Kérdezd meg Morvait. Ő is ezt csinálta, szal tudnia kell a választ.
2010. aug. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
34%

1. Jó, akkor egy bizonyos kisebbség tagjait, azért nem szereted mert az általad észlelt "nagyobbik hányaduk" "nem akar beilleszkedni". Ettől mitől nem lesz rasszista és előítéletes a gondolkodásod? Egy csoport egy részére jellemző viselkedés alapján a csoport minden egyes tagját nem kedvelni. Ez per definitionem rasszizmus.


2. A bőrszín, mint azonnal felismerhető külső jelzés az etnikai hovatartozásra. Szó szerint értelmezve nem a bőrszíne miatt utálja valaki a cigányokat. Viszont az alapján ismeri fel, és formálja egy emberről az elsődleges benyomásait. Tehát a bőrszínnek is szerepe van a dologban, hiába is kerülgetjük, és próbálunk okosak lenni.

2010. aug. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
40%
Én nem hiszem ezt! látom az érveiteket és a csalódottságot! Valahol érthető is! de ettől én még nem tudok rasszista lenni, sajnálom ha ez fáj nektek!
2010. aug. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

vajon ha ezek a naagy jogvédők az itt írogató "één nem általánosítok" félék meglátnak 10 darab magyar gárda egyenruhájában sétáló embert, akkor vajon megelőlegezik e nekik a bizalmat, vagy a ruha alapján elítélik őket mind?


persze tudom, hogy az öltözködést és külsőt az ember maga választja meg, de ugyanaz a téma. általánosítás. önvédelem.

2010. aug. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
49%
Igen, aki gárdista lesz, az választ. Hol itt a probléma?
2010. aug. 7. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!