Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szijjártó vajon elhiszi azt a...

Szijjártó vajon elhiszi azt a nettó hazugságot, amit nyilatkozni képes, vagy csak simán elvesztette a kapcsolatot a valósággal?

Figyelt kérdés

"...nem irigylik az elvégzett munkát, nem irigylik az átdolgozott és átizgult éjszakákat és nem irigylik a versenygazdaságra való áttérés stresszét sem." nyilatkozta yachtozás és helikopterezés között Lölö sikereiről (is) ez a szép legény.


Lőrinc szerintem fel sem képes fogni a körülötte kavargó őrületet, innentől kezdve az azt övező stresszt sem (ami esetében amúgy is értelmezhetetlen a hátszél miatt). Főleg annak tükrében, hogy történjen bármi is, ő kell, hogy nyerjen és ugye mindent meg is nyer.

Alapítanak a neve alatt egy céget, ami máris állami megbízásokban fuldoklik. Hol van itt a stressz? Mitől kell rettegnie? Nem lesz megbízás? Esetleg nem fizetik ki? Esetleg menet közben szállnak el a költségek?

A ZÁÉV nem képes piaci alapon megrendelést szerezni bármennyire próbálkozik is, viszont minden állami megbízást ők visznek el a térségben. Vajon milyen árakkal dolgozhatnak? Vajon kell emiatt izgulnia a strómannak?

Alapít egy ásványvizes céget, amivel azonnal leszerződik mindenki (vasút, autóbusz társaságok). Vajon a zsíros gázos izgult közben? Egyáltalán tudott róla?

Kiderült, a Mátrai erőmű mégsem akkora üzlet. Hát hagyta az állam rárohadni a felcsúti géniuszra a bizniszt? Vagy kivásárolta belőle busás haszonnal? Vajon álmatlanul forgolódott emiatt a miniszterelnöki barát?

Csak én hányok ettől?



2020. szept. 19. 08:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem neki kell elhinni, hanem a támogatóiknak.
2020. szept. 19. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
2%
Én csak azt nem értem, hogyha itt minden fillért ellopnak, még az EU támogatásokat is, akkor miből van pénz a költségvetésből ilyen-olyan támogatásokra?
2020. szept. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Milyen támogatás?
2020. szept. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ez a remek kérdés #3, milyen támogatás?
2020. szept. 19. 10:08
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát például krumpli. Mindig osztyák a kumpit.
2020. szept. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A családtámogatási rendszerre gondoltam pl. Esetleg arra, hogy a semmiből kaptak bruttó 500 ezret az eü dolgozók. Akkor ilyen-olyan beruházások. Szóval ha itt semmire nincs pénz mert mindent ellopnak, akkor mégis miért van ezekre?

Vagy pl a kutatóhálózatok 22 milliárd forinttal többet kapnak. Szóval ha itt mindenki lop, akkor mégis miből?

2020. szept. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Szeretem ezt a demagóg megközelítést #6-os.

Mondjuk fel kéne ismerni, hogy itt ezer milliárdok jönnek mennek, amiből ti rendre felemlegettek ilyen 22 milliárdos tételeket, mint valami eszméletlen bravúrt.

Akkor ezen elv mentén kezdjünk közösen gondolkodni:

ha nem lopnak, akkor egy mezítlábas suttyó gázszerelő mucsaröcsögéről hogy lett az ország leggazdagabb embere rögtön azután, hogy a gyerekkori haverját -aki mellesleg az ország tejhatalmú ura- csúnyán pofára ejtette az addigi pénztárnoka és egyben szövetségese. Szóval gyorsan kellett egy együgyű, lojális senki, aki elég idióta ahhoz, hogy onnantól nyugodtan hozzá lehet csatornázni a lopott pénzeket, mert nem kell tőle rettegni.


Aztán épülnek itt szerteszét a vadászkastélyok a hatalmas, semmiből nőtt birtokok közepén; yachtozgatunk-helikopterezgetünk; a gyerekek-családtagok nevén egyre több ingatlan-termőföld jelenik meg, aminek persze semmi köze a miniszter rokonhoz.


Ja, nem lop itt senki, csak valamilyen csodálatos vagyongyarapodásnak vagyunk tanúi. Ez Orbánisztán csodája.

2020. szept. 19. 16:21
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Te vagy a demagóg kérdező.

Arra voltam kíváncsi, hogyha egy kicseszett fillér sincs az államkasszában, akkor a támogatásokra honnan van keretösszeg?

Ismételjem meg negyedszerre is?

2020. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Ki mondta, hogy "egy kicseszett fillér sincs"? Ezt csak a magadfajta szolgalelkű, gondolkodásra képtelen agyhalott fideszes idióta próbálja ránk tukmálni, pedig erről szó sincs.

Tudod van sok ezer milliárd, amiből a te bálványaid ellopnak évi pár száz, tán ezer milliárdot, másik pár száz milliárd elmegy a szent vezetőd hobbijára a focira. Mindeközben az állam, azaz a mi vagyonunkat meg elosztogatják egymás között, eladósítanak minket, ellopják a magánnyugdíjvagyonunkat, de te csak tapsolsz hozzá bamba képpel.

Közben rohad az egészségügy, az oktatás, meg még sok minden más is.

Kérdés, hogy ki a kártékonyabb: ők, vagy a magadfajta, aki ezt lehetővé teszi nekik.

2020. szept. 20. 17:58
 10/14 anonim ***** válasza:
Oké, akkor most olyan választ írj, amit nem az agyhalott oldalakról ollóztál be ide.
2020. szept. 21. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!