Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Akik tuntetnek az szfe-n,...

Akik tuntetnek az szfe-n, mikor dolgoznak?

Figyelt kérdés
vagy honnan van penzuk? Es mibol tudnak enni?

2020. szept. 19. 09:06
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nem problema, csinaljak addig, amig el nem erik a celukat!


Csak kivancsi vagyok, h mibol emellett penzuk🤷‍♀️

2020. szept. 19. 09:54
 12/19 anonim ***** válasza:
46%
Nem kell pénz ha ingyen megszabadítják a rasszista eladóktól a rasszista termékeket.
2020. szept. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%
Diáko, akiket nagyrészt a szüleik tartanak el. Nincs ebben semmi lehúzás abban az országban ahol diákmunkából csak éhenhalni lehet.
2020. szept. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
81%

#10

Regisztrálni kell?

Én azt hittem Gyurka bácsi mindenkit csak úgy pénzelget, meg mindenkinek csak úgy utalgat. Hiszen ő a háttérhatalom egymaga, ezért tudnia kell a számlaszámom is. Legalábbis a kedves vezető plakátkampányiból ezt láttam, meg a kedves vezető funkcionáriusai is ezt sulykolták a szabad média összes szabad felületén.

Bakker akkor lehet, hogy a kedves vezető és emberei végig hazudtak nekem a Gyurka bácsiról?

2020. szept. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
82%

Diákok, miért kéne dolgozniuk? Magyarországon az esetek többségében egyszerűen nem éri meg diákmunkát végezni, annyira alacsony a fizetés, kivéve persze, ha az illetőnek valami speciális skillje van. Egyetemista koromban én is akartam diákmunkát vállalni de szüleim lebeszéltek róla, inkább finanszíroztak, annyit kértek, hogy a tanulmányaimra koncentráljak.

Az SZFE-n nagy valószínűséggel többségben vannak a felső-középosztálybeli értelmiségi családokból származó diákok, akiket egyébként is támogatni tud a családjuk a tanulmányaik alatt.

2020. szept. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
2020. szept. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
#5 na látod, ezt te is megtapasztaltad!
2020. szept. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
64%

#6

Nem a "sztrájk" szó ismerős, hanem az ellenzék féle "szrtájk".

2020. szept. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom h eddig hol éltél. Nem mindenki magányos, és csóró. Ennyi erővel az összes gyereknek éhezni kéne, meg mezítláb járni télen mert hát nem dóógoznak miből van pénzük? Persze vannak gyerekek akik éheznek, meg szakadt ruhákba járnak. Ők ha nem kezdenek el 18 évesen dolgozni akkor csövesek lesznek. De azért a többség nincs ilyen szr helyzetben. Vagy olyan is van, hogy valaki csóró mint az atom, de sok barátja van. Én is ilyen voltam. Mindig volt hol laknom mindig volt mit ennem, és valamennyi pénzt is kaptam mindig anélkül, hogy kértem volna. Nem feltétlenül gazdag az aki nem dolgozik.
2020. okt. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!