Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Kossuth teren folyamatosan...

Dr telkes jozsef kérdése:

A Kossuth teren folyamatosan tuntetnek, mult szombaton pl.250-en, hogy elerjek Orban lemondasat. Ehhez persze sokkal tobben kell, hogy legyenek. Kerdesem, mit kell ahhoz tennie szerinted Tuaregnek, hogy 100. 000-en legyenek?

Figyelt kérdés
Kapcsolodj be a Facebook/Netszemle cikkei mellett folyo beszelgetesekben,molvasd el az exkluziv interjukat, javasolt uj riportalanyokat. Te kire lennel a legjobban kivancsi?

#tüntetés #mturareg #mkossuthbter #morban
2014. szept. 13. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
47%
Nagyon semmit. Ennyire kevesen akarják leváltani. Ez egy 0
2014. szept. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Én voltam a Kossuth téren pár napja, egy kis sátorban kb. 10 ember tüntetett. Ez nulla, Orbán észre se veszi őket.
2014. szept. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Orbán akkor sem venné őket észre, ill. ha észre is venné őket, nem foglalkozna velük, ha hárommillióan követelnék a lemondását. Nem erről van szó. Ezzel a tüntetők is tisztában vannak szerintem, nem áltatják magukat. Más a cél.

Ha jól tudom, valami bűnügy eltusolása ellen tiltakozik valaki, aminek a jelentése miatt ráment az állása, stb. És minden szinten pert vesztett, mert magasra futottak a szálak.

Az ügy eléggé elmérgesedett, és ezáltal ő gyakorlatilag teljesen ellehetetlenült. Azt olvastam, hogy éhség sztrájkol különböző helyeken, és ha kell haláláig csinálja. Ha ez megtörténik, elég nagy ügy lesz akkor is, ha csak tízen vannak mellette. (kell, hogy legyen pl. ügyvéd, tanú, stb. mert egy embert úgy hirtelenjében akármikor bezárnak egy diliházba, ahogy már próbálkoztak is vele.


Szerintem ez nem szánalmas, hanem példamutató!

2014. szept. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%
Alig öt hónapja volt a választás (és most még negyvenhárom hónapig nem lesz), akkor hol voltak?
2014. szept. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
Tróger Fidesz!
2014. szept. 14. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
250 ember semmi. Nagy nulla. Annak meg, hogy egy nagyobb csoport álldogál valahol táblákkal, semmi értelme. Ha valaki kitalálná, hogy menjünk és robbantsuk fel a Parlamentet, vagy lőjünk le minden Fideszest, hát jó, mennék, de ezért minek? Aztán a végén a nagy semmiért csuknának le. Hát bakker, ha lecsuknak, legalább értelme legyen.
2014. szept. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Senkire.


Én soha nem szavaztam és nem is fogok szavazni sem a Fideszre, sem a Jobbikra, sem az erkölcscsősz KNDP-re. Majd ha többen lesznek a hozzám hasonlóan gondolkodók, akkor nem kell tüntetni vonulni egy elmebajos megalomán barom ellen, aki alkalmatlan a hatalomra, mert csak pusztítani képes, építeni soha.

2014. szept. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha senki nem menne el szavazni, csak a politikusok, és mindegyikük csak a saját pártjára szavazna, akkor azzal nem büntetnéd a Fideszt, sőt, örökre ők maradnának rémuralmon! A céljuknak megfelelően cselekszel: akinek ők ellenszenvesek, azok el se menjenek inkább szavazni, vesszen el a szavazatuk.


Én erre nem lennék büszke.

Ha minden politikus csak magára szavazna, akor

2014. szept. 15. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*bocs a szerkesztési hibáért.
2014. szept. 15. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#6 "Ha valaki kitalálná, hogy menjünk és robbantsuk fel a Parlamentet, vagy lőjünk le minden Fideszest, hát jó, mennék" - ezzel a hozzászólásoddal konkrétan bűncselekményt követtél el.
2014. szept. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!