Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan miért picsognak azért,...

Sokan miért picsognak azért, mert nincsenek szigorú korlátozások?

Figyelt kérdés
Nem tudom elképzelni, hogy mi jár egy olyan ember fejében aki megint kijárási korlátozást, távoktatást, idősávot stb. akar. Ennyire mazochisták lennének az emberek?

2020. szept. 20. 18:41
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Gondolom nincs életük nem csinálnak semmit, nem járnak sehová, antiszocok. Az életük a filmezésről, sorozatozásról, kockulásról szól és a szüleik tartják el őket akiknek megmaradt a munkájuk így még a megélhetéssel sem kell bajlódniuk és több idejük marad az antiszoc egészségtelen életmódra.


És az ilyen ember esik neki azoknak akik eljárnak sportolni vagy a zenés táncos rendezvényekből élnek.

2020. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Majd a lélegeztető géppel próbálj járkálni ide-oda,hason fekve.
2020. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Én azért, mert örülnék ha távoktatás lenne és hazamehetnék, nem kéne albérletet fizetnem. Konkrétan ezért, semmi másért.
2020. szept. 20. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

2

Azokkal a biciklipumpákkal egész jól lehet, amit a fikesz vett aliexpressről lélegeztetőgépként leszámlázva.

2020. szept. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Én ellentmondást érzek, hisz Vezírünk megmondta: az utolsó Nemzeti Konzultációval népünk kimondta, mit akar, így fura, hogy vannak, akik máshogyan "picsognak".
2020. szept. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
55%
Mert szeretnék ha diktatúra lenne.
2020. szept. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%

Azt vettem észre hogy a magyarok elég jelentős részének egyébként tényleg van valami fura mazochista kinkje a megszorításokra, "satura", szigorúságra, kemény, embertpróbáló, nehézkes körülményekre, katonás fegyelemre, tekintélyuralomra, egyszóval egy diktatúra/zárt/kemény társadalom elemeire.


És nem csak a vírus esetében. Itt már meg sem lepődök azon hogy mennyien vartyognak több szigorúságért.


De ezt bőven a vírus előtt/a vírustól függetlenül is fel lehet fedezni.

Pl. A sok boomer akik a sorkatonaság visszaállításáért nyávognak, azok akik munka alapú társadalmat akarnak, nem jólétit, mert az "elpuhít", azok akik verik a falba a fejüket hogy "Miért mennek a fiatalok kűfődre? Miért nem maradnak itt, építik a nemzethet és törődnek bele az itteni körülményekbe?", vagy azok a formák, akik ontják az észt, hogy nem kell egyetem, legyen mindenki gyárimunkás azt' jóaz, és még sorolhatnám holnap reggelig.


Egyszóval, igen, én is úgy látom hogy a magyarok elég nagy részében benne van egy fajta önsorsrontó mazochista mentalítás.

2020. szept. 21. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert agymosott elmebetegek...
2020. szept. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
18%
Talán azért, mert vannak szeretteik, akik miatt aggódnak, pl az 1. béna sztereotipikus válaszóval ellentétben.
2020. szept. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Majd térjünk vissza rá, ha nem hoznak hülyébbnél hülyébb szabályokat.


Pl kell a maszk, az a foci liga vagy mi a tököm azért megtartható. Szórakozóhelyek? Zárjanak be 11-kor, addig nem terjed a vírus, megmondták neki gondolom. Meg az egyéb ilyen ütődött dolgok.

2020. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!