Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek,ti mennyire tudnáto...

Fideszesek,ti mennyire tudnátok elfogadni ha a lányotok vagy a fiatok egy DK vagy MSZP szavazót választana élete párjául ?

Figyelt kérdés

2020. szept. 21. 00:15
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
semenyire ez számomra elfogathatatlan de a 4 csokos gyerekemnek lesz anyi esze h nem jön ösze ojanal aki aszt a pártót támogatya aki el vete volna a csokot igy ő se jöt volna létre
2020. szept. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

A volt feleségem szülei egyértelműen a másik politikai oldalon álltak, mint én, de amikor látták, hogy nem vagyok vevő a nézeteikre és jobban ismerem a közelmúlt történelmét náluk, akkor nem is nagyon akartak velem politizálni. A lány inkább velem értett egyet.

A későbbi barátnőimmel nem beszéltünk túl sokat hazai pártpolitikáról, de inkább ballibek voltak, a jelenlegi párom az, aki leginkább vevő a liberalizmusra. Ha nem napi politikai a téma, akkor viszont legalább annyira konzervatív, mint liberális. Ha más társaság venné körül és más rádio lenne beállítva a konyhájában, akkor könnyen lehet, hogy másként gondolkodna sok dologról, mert más értékrendet képvisel, mint az kedvelt pártjai.

Mivel egyikünk sem fanatikus párthívő, hanem tudunk kritikusan gondolkodni az általunk preferált pártok lépéseiről is, ezért nem okoz gondot, hogy máshová tesszük 4 évente azt az X-et.

Én még azt is el tudnám fogadni, ha az egyik vezető politikussal jönne össze.

2020. szept. 21. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%

Ahogy #2 írta, nálunk is az én szüleim - apám és családja - teljes balosok voltak, a párom meg full jobbos. Semmi gond nem volt, mert párom tiszteli az idősebb embereket és apám is jó ember. Én eleve nem apám nézeteit osztottam, ezért is jöhettünk össze a párommal, de sokat tanultam is a páromtól és családjától a történelem más részeit, oldalát is megismertem, mint amit a budapesti iskolámban nekem tanítottak. Azóta is mi vagyunk a párommal szemben a családom többi részével, akik balliberálisok, inkább liberálisok. Ha a szüleim a párom nézeteit nem tartották volna tiszteletben, nem fogadták volna el őt azokkal együtt, akkor engem sem fogadtak volna el. De mi is tiszteletben tartjuk hogy nekik meg más a véleményük.

Én ugyanezt fogom tenni a gyerekeimmel is. Reménykedem abban, hogy tanultak eleget ahhoz, hogy ne legyenek olyan nézetem amikkel ne tudnék egyetérteni, de ha így lenne sem változtatna semmin. Csak nem beszélnénk annyit a politikáról.

2020. szept. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szavazót? Eleve honnan tudják meg?
2020. szept. 21. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Biztosan kifaggatják az első családi vacsoránál, aztán ha nem megfelelő a válasz kirugdossák a házból 😂😂😂
2020. szept. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül derül ki. Rólam is mindenki azt hiszi, hogy balos vagyok, csak mert nem szoktam vitatkozni, csak néha-néha valami marhaságra szoktam reagálni, aztán már régóta csak a fideszre szavazok.
2020. szept. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!