Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek lenne-e értelme...

Szerintetek lenne-e értelme nyiltan meleg/homoszexuális emberek pártját létrehozni és azt megpróbálni bejut-e a parlamentbe egy ilyen formáció ?

Figyelt kérdés
2020. szept. 22. 00:36
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Kezdjük azzal a ténnyel, hogy elvileg az emberiség 2%-a, ami beleesik ebbe a csoportba, bár ha jól tudom, ebbe nem csak melegek és lezbikusok, hanem minden mást is beszámolnak még a biszexeket is.


A hazai arányoakt nem tudom, de nem hiszem, hogy hatalmas eltérés lenne a világátlagtól, de magyarul kb akkor a lakosság ekkora százaléka lehetne esetleg célcsoportjuk... szerintem ezzel úgymond el is dőlt a kérdés, hogy mekkora esélyük lenne, még úgy is, ha feltételezem, hogy erre a 2%-ra még talán jutna 2% olyan a lakosságból aki hetero csak valamiért mégis szavazna rájuk.

2020. szept. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem inkább a festőknek kéne, vagy a kék szeműeknek. Teljesen attól függ, hogy mennyire tudsz egy országot jól vezetni, hogy esténként kibe dugod a kukidat.
2020. szept. 22. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Oke de mi lenne a programjuk,mert csak azert mert melegek meg maguk a melegek sem fognak rajuk szavazni
2020. szept. 22. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%
Így is sok már a buzulás. Felőlem élhet együtt Rezső és Pali, de ne reklámozzák már mindenhol.
2020. szept. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
És ki szavazna rájuk? Szerintem még a melegek közül se sokan, inkább az elvakult jogvédők, de azokból nincs annyi, hogy érdemi szavazóbázist jelentsenek. Arról nem is beszélve, hogy óriási társadalmi feszültséget generálna a dolog, ami végső soron csak növelné a melegek elutasítottságát. Csak olvasd el a 4-es hozzászólást, nagyjából benne van az átlagmagyar véleménye.
2020. szept. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, én úgygondolom, megfelelő programmal, és annak a korrekt végrehajtásával több lenne a rá szavazók aránya 2-3%-nál. Természetesen a feltétel a jó kormányzás, ami pl. arról is megismerhető, hogy szándékosan soha nem politizál egyik/másik kipécézett "célcsoport" , pl. "nyugdijjasok, dolgozok, egészségügyi alkalmazottak" stb kárára.
2020. szept. 26. 08:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Ott volt az Szdsz es latod mi lett beloluk
2021. jan. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hát az SZDSZ az viccpárt volt, de érdekes módon a P.I. Az alapító, aki ugye Fidesz alapító is volt egyben most is s személyes karrierjét/pecsenyéjét sütögeti, én nem mondanám tehetségtelennek, de a párt amit csődbe vittek nem az Ő tevékenysége miatt ment csődbe, hanem mert akiknek létrehozta szintén csak a karrierjük miatt voltak épp. szdsz-esek. Lehet hogy a német pl. zöld pártok is ilyenek egyébként manapság is, mint a régi szdsz volt...
2021. jan. 20. 18:46
 9/9 A kérdező kommentje:
Vagyis a rosszul, csak "játszásiból" létrehozott pártok "elkopnak".
2021. jan. 20. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!