Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mért van hiány független...

Mért van hiány független jobboldali hírportálokból?

Figyelt kérdés
Oké, vannak kormánytól független hírportálok, melyekben elvétve lehet találni pár jobbolali cikket. De a kormány médián kívül csak liberális eszmeiségű oldalak vannak. Lehe a kormánymédiában van az öszes jobboldali ujságíró?

2020. szept. 24. 21:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
32%
Független hírportál ebben a posztkomcsi szarkupacban, amikor az még nyugaton is ritkaság... Feldobtad az estém, köszönöm.
2020. szept. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
46%

Kérdező

Ha jobboldali de szidja a kormányt, akkor azonnal ellenzékinek nevezik ki - hiszen kormányellenesként én is annak nevezném amióta a "jobboldali" jobbik is beállt az összefogdosásba és a vele szimpatizáló "jobboldaliak" is.

Ha pedig jobboldali de nem szidja a kormányt, akkor abban a pillanatban az ellenzéki összefogdosók közlik, hogy nem független, hanem kormánypárti. Ezt csinálták első pillanatban a Mi hazánkkal is és bárkivel aki nem szidja a kormányt.

2020. szept. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%
Ezen gondolkodok én is mióta, és esküszöm nem értem!
2020. szept. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
27%
Kuruc.info, Vadhajtások?? (nem, Bede Zsolt nem fideszbérenc, csak egy normális gondolkodású ember)
2020. szept. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
21%
#4 Ezek mióta függetlenek és mitől lennének függetlenek?
2020. szept. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
52%
Mert oximoron. Vagy független vagy, vagy valamilyen oldali, de a kettő kizárja egymást.
2020. szept. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Van itt valami gubanc. Én hírportálokban látok hiányt. Az nem érdekel, ki minek hazudja magát, még az se, tényleg mi, pusztán annyi érdekel, a portál hírt közöl-e. És a baj itt kezdődik. Nem közöl. Magamnak kell megkeresnem, valóban mi újság a kis és nagyvilágban.
2020. szept. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Van egy pár csak elvannak könyvelve baloldali, meg liberális lapoknak.

A magyar hang egy kifejezetten jó jobboldali lap.

2020. szept. 25. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
67%
Azért mert a Fidesz felzabálta a jobboldalt Magyarországon.
2020. szept. 25. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%
Mert nem létezik független hírportál egyik oldalon sem.
2020. szept. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!