Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » DK-sok! Elengednétek Gyurcsány...

DK-sok! Elengednétek Gyurcsány Ferencéket a 2022-es kormányváltásért?

Figyelt kérdés
Ha a 2022-es válaszáson az ellenzék csak úgy győzhet, hogy sem Gyurcsány sem Dobrev nem lehet rajta a közös ellenzéki listán; elengednétek őket?

2020. szept. 25. 18:54
A kérdező szavazást indított:
Igen. Az Orbán kormánynak mindenáron buknia kell.
Nem. Gyurcsány nélkül az ellenzéki győzelem nem ér fabatkát sem.
27 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
41%

DK-s vagyok:


Átgondolatlan, és életszerűtlen a kérdésed.


Újra és újra le kell írnom:


A DK-ban az elnököt a teljes tagság szavazza meg, többségi szavazattal.


Ha Gyurcsány feladná a maga, vagy a felesége jelölését, a DK szavazók bizalmát adná fel. Nem teszi meg.


Ezen nincs mit tovább ragozni.

2020. szept. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
31%
Gyere vissza Gyúcsány Feri!! Szeretnénk még több száz miliárdos IMF hitelt.
2020. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Reménykedtem, hogy Fideszes vagy másmilyen trollok miatt ez az eredmény ami de ha komolyan gondolják egyesek, hogy Feri nélkül nem ér semmit se az ellenzék győzelme akkor ott nagyobb a baj mint gondoltam :)


ma 19:20

Igen a DK-s szavazók bíznak benne, de a Jobbikos, Momentumos, MSZP-s szavazók már nem biztos és hacsak a DK nem olyan mint az utált Fidesz, hogy van egy kiskirálya aki mindenről dönt akkor mégis mivel rosszabb egy olyan lista amin Feri bizalmi emberei, elvtársai vannak mint egy olyan amin ő maga is rajta van? Ha ez kell a tejjel vajjal folyó Kánaán eléréséhez akkor mégis egy személyi kérdés hogy lehet ekkora probléma?

2020. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

"Gyere vissza, Feri, segíteni kell!"


A mai napig nem tudom eldönteni, hogy ez most irónia, vagy komolyan gondolja :) Az irónia felé hajlok!


https://www.youtube.com/watch?v=R7z1NqNZklc

2020. szept. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
54%

DK-s #3-nak:


"van egy kiskirálya aki mindenről dönt"


A DK párttagok döntenek úgy újra és újra, hogy Gyurcsány legyen az etalon.

Bármikor leválthatnák.

A DK szavazók egyet értenek ezzel.


Ha a DK-sokról beszélsz, vagy a DK szavazókról, akkor azokról beszélsz akik Gyurcsányt a párt élén tartják. Ha a DK párttagok őt vagy a feleségét szavazzák meg az indulásra, akkor indulni fog.


"mivel rosszabb egy olyan lista amin Feri bizalmi emberei, elvtársai vannak"


És ezt a listát a teljes párttagság állította össze? Érdekes lenne.


Nagyon bele van égve az agyadba az összes többi pártban uralkodó viszonyok. XD

2020. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

ma 19:47


A DK pártagok lehet hogy úgy döntenek, de közben gondolom a cél az lenne, hogy ne csak ellenzékben bohóckodjanak ami Gyurcsány nélkül könnyebben menne.

Ergo szerintem ha tényleg az ország, a benne lakó emberek a fontosak a DK-nak/Gyurcsánynak és nem az, hogy Feri valagát nyalják akkor be lehetne akár általuk de akár Feri által is látni, hogy egy közös listán ő szavazatokat nem tud pluszba hozni, sőt inkább elrettent potenciális választókat.


"És ezt a listát a teljes párttagság állította össze? Érdekes lenne."

érdekes lenne egy olyan lista ahol a párttagság képes lenne a kompromisszumra? :D Ha ez párton belül se megy hogy fog majd egy szivárványkoalícióban?


"Nagyon bele van égve az agyadba az összes többi pártban uralkodó viszonyok. XD"


Mondj kérlek egy másik pártot még ami annyira függ a saját vezetőjétől mint a DK? (Jobbik, Momentum, LMP, MSZP de talán még a Fidesz se ennyire egy emberről és annak az akaratáról szól mint a DK)

2020. szept. 25. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
81%

Gyurcsány is olyan púp a nemzet hátán mint Orbán!

Ideológiai elkülönülés nincs, csak morális!

Soha nem gondoltam volna, de leírom: bárki bárkivel összefog, többet tesz a hazájáért ha eltakarítja Orbánt, mint ha a nemlétező elveihez ragaszkodik!!!

2020. szept. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

DK-s #6-nak:


Te csak mondod a magadét, de arra egyáltalán nem fordítasz energiát hogy átgondold és megértsd azt amit leírtam.


Megakadt a tűd.

2020. szept. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Száz forint a cukros perec,

éljen soká Gyurcsány Ferenc!

2020. szept. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

"A DK-ban az elnököt a teljes tagság szavazza meg, többségi szavazattal."

"A DK párttagok döntenek úgy újra és újra, hogy Gyurcsány legyen az etalon."


Nekem akadt be a tűm amikor te tartod ezt valami megkerülhetetlen axiómának, hogy Feri nélkül nincs DK vagy hogy bármit is jelent, az hogy a párttagság megszavazza?

A Jobbikban ott volt Vona, ő adta a párt "lelkét" aztán láss csodát amikor látta, hogy az amit el szeretne érni nem működik simán le tudott mondani a párt éléről.

De kb. minden pártban ez van, hogy aki nem hozza az eredményt azt szépen kicsinálják, márpedig Feri csak egy fajta eredményt tud hozni, még pár MSZP-s szavazót de az kormányváltásra nem lesz elég.

Szóval ha arra akarjátok ütemesen húzogatni, hogy Ferencet megszavazta a párttagság akkor lelketek rajta de pont eme bűnös élvezetetek miatt ne nagyon reménykedjetek, hogy a Fidesz le lesz váltva vagy épp érdemi változás történik ha valami csoda folytán megunják majd őket az emberek.

2020. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!