Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha valaki lemaradt volna az...

Ha valaki lemaradt volna az index botrányról, észreveszi, hogy a mostani Index már nem a régi?

Figyelt kérdés
Mi változott? Mások az újságírok, de a tartalom stílusa kb. olyan mint volt.

2020. szept. 26. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem érezhetően más a stílus. A politikai beállítódáson még nem vettem észre változást.
2020. szept. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Ugyanúgy kormányellenesnek tűnik, nem látok sok változást.
2020. szept. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Hát azért vannak apró jelek, fokozatosan, ennek legjobb példája, hogy hirtelen Nógrádi György szakértőnek nevezik az oldalon.


[link]

2020. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon figyelnek arra, hogy látszólag ne origósodjon el. Ahogy a #3-as is írta, vannak észrevétlennek szánt propaganda-tartalmak, de a legészrevehetőbb különbség jelenleg az, hogy az új indexes újságírók tudnak helyesen írni.
2020. szept. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Lassan állítják át a stilust


Hogy kevésbbé lehessen észrevenni, de majd a vélasztásra átalakul nyugi.

Igazi kamuhírgyár a la fidesz lesz belőle 2022 re

2020. szept. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"vannak észrevétlennek szánt propaganda-tartalmak"

Sokat gondolkoztam ezen, hogy ezek valóban rejtett propaganda tartalmak, vagy csak a számításaimat látom bele azokba a cikkekbe. Szerintem erős lenne ezt még így kijelenteni.

2020. szept. 26. 13:15
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is még mindig kormányellenes híreket látok az indexen. Viszont most már azért néha-néha lehoznak, Magyarországra vonatkozó pozitív hírt is, ami korábban nem volt jellemző. Nyilván ezek a pozitív hírek nem fiktívek..
2020. szept. 26. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!