Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszt miért próbálják úgy...

Fideszt miért próbálják úgy beállítani, mint köpönyegforgató?

Figyelt kérdés
A Magyar Szabadságharc hősei is mind liberálisok voltak. Viszont akkoriban a liberalizmus nem jelentett mást mint nemzeti kultúra, illetve az általa és benne megfogalmazott történelmi azonosságtudat és a hagyomány mellett az európai szabadelvűség eszméihez és tradícióihoz való kötődés. Vagyis érthető hogy a Fidesz - minden akkori magyar párt - a liberalizmust tartotta a kommunizmus ellenszerének. Mai liberalizmus viszont nem a nemzetállamokat támogatja, nem a történelmi azonosság tudatot hanem a visza nem tekintést - multat végleg el kell törőlni - és a globalizmust. Ez megmagyarázza miért közeledett a Fidesz később jobban a konzervativizmushoz!

2020. szept. 26. 18:03
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és ráadásul pontosan illusztrálja a kommentjeiben mindazt, ami ellen annyira handabandázik: vagyis, hogy a saját szavait használjam: buta, megvezetett, alacsonyabb képeségű - mégpedig annyira, hogy észre sem veszi, mennyire lejáratja magát.
2020. szept. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Inkább az árulkodik alacsonyabb képeségről, hogy megfutamodik valaki az igazságtól.
2020. szept. 27. 21:10
 33/43 anonim ***** válasza:
84%

A te igazságod, kérdező az Orbán-agymosás-igazsága, amit kellő felvilágosultsággal az emberek nem tartanak valósághűnek - hogy finoman fogalmazzak!

Elképesztő együgyűségről teszel tanúbizonyságot, amikor az ifjúkommunistákat el kezded mosdatni, a szín és elvváltásaikat elbagatellizálni!

Politikai prosti mindegyik, te meg a felhajtójuk vagy!

De ne ess kétségbe: egyre nagyobb igény lesz az ilyen "falurádiókra", mert kezd kinyílni az emberek szeme, és az ilyen sötét alakokkal akarják majd még-inkább megtéveszteni az éleslátásúakat és homályba borítani az egész országot!

2020. szept. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
84%

"Menekültök?" - kérdezed, miközben nincsenek érveid, emiatt egyre agresszívabb vagy.


"Az viszont hogy az irányításban részt vettek hazugság."

Ilyet pont senki nem állított, de ha már itt tartunk, Schmitt Pál például miniszterhelyettes volt 1989 előtt, Mikola István pedig a Hazafias Népfront alelnöke.


"A Fidesz egyetemista fiatalokból alakult, a kommunista rendszer Ellen."

Így van, miután pár emberük már megjárta a kommunista pártot...


"A Fidesz Nemzeti liberális párt volt."

Ilyet meg hol olvastál???

Sosem volt az, ezt most találtad ki.


"A Nyugat Európa és Soros Gyorgy Magyarország ellen tanusított minősíthetetlen viselkedése 2015-ben , csak mert Magyarország nem fogadta be a migránsáradatot elviselhetetlen még mindig!"

Tudnál pontosítani, mi volt az a "minősíthetetlen viselkedés", ami a Fideszből 180 fokos fordulatot váltott ki?


"A Fidesz szavazókról azt sugaljatok: Buták, megvezetettek , alacsonyabb képeségűek, patkányok lámpavasra valoak!"

Könyörgöm, melyik válaszadó mondott ilyeneket???

2020. szept. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Schmitt Palról: "Köztudott ,hogy akkor hogyan kaptak az élsportolók diplomát.Tisztelet a kivételnek.Voltak olyan sportolók akik tanulás révén jutottak diplomához.Köztudott volt,hogy az elvtársak hogyan jutottak diplomához.Miért kell ezt letagadni? Akkor olyan világ volt,ma más világ van.A kádári rendszerben csak egypárt volt és a párt szabályai szerint kellett élni.Vagy elfogadta az ember vagy nem.Arról nem is beszélve ,hogy nem mindenki mehetett kulfoldre."


Mikola István: "Szerintem a kórház igazgatói pozícióhoz kellett a párttagság! A Népfronthoz már nem, mivel... (Ja! Az a fránya időpont már megint hiányzik!) 1989-1990 közt volt annak (Népfront) az alelnöke, azaz a rendszerváltáskor, amikor átreformálták a Népfrontot annak reményében hogy a választásokon indulhatnak majd valamilyen formában. Ennek a végjátéknak már semmi köze a kommunista hatalomgyakorláshoz. Hatása, befolyása a párt munkájára: nulla!"


[link]


"Ilyet meg hol olvastál???


Sosem volt az, ezt most találtad ki."


"Orbán: Amíg én vagyok a Fidesz elnöke, addig egy nemzeti elkötelezettségű, mérsékelt liberális párt marad"


Aztán szépen a liberalizmus mindenkit hátbaszurt mert nemzetinek nem lehet a mait nevezni.


"Tudnál pontosítani, mi volt az a "minősíthetetlen viselkedés", ami a Fideszből 180 fokos fordulatot váltott ki?"


EU viselkedése Magyarorszàggal szemben.


"Könyörgöm, melyik válaszadó mondott ilyeneket???"


Ellenzék kommunikációjából szűrtem le, abból amit sugal és mondanak.

2020. szept. 27. 22:26
 36/43 A kérdező kommentje:
2020. szept. 27. 22:43
 37/43 A kérdező kommentje:
Ezenkívül Schmithről még annyit: "Sosem volt párttag. Az Orsz. Testnevelési és Sporthivatalnak (OTSH) az elnökhelyettese volt miniszterhelyettesi rangban. Tehát nem valamelyik minisztérium miniszerének volt a helyettese, mint ahogy azt a vád sugallja (a Grósz kormányban...), hanem OTS-nek volt az alelnöke, ami miniszterhelyettesi rangnak felelt meg a Grósz kormány alatt és nem a Grósz kormányban. Hatása, befolyása a párt munkájára: nulla!" Egyedül az előbb említett "bűneit" lehet felírni neki de inkább akádár rendszernek, mert egyetlen hibája hogy akkor volt az Olimpiai Bizottság tagja.
2020. szept. 27. 23:03
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem a kórház igazgatói pozícióhoz kellett a párttagság! "

Atyám segíts!!!

Az nem úgy volt, hogy a kórházigazgatót beléptették a pártba, hanem egy megbízható kommunistát neveztek ki kórházigazgatónak...

A többi baromságot nem olvastam el, mert már tudom hogy mire képes a kérdező...

2020. szept. 28. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

De ha valaki korházi igazgató akart lenni vagy bármilyen, be Kellett lépni a pártba.


Az pedig hogy nem olvasod el, az azt jelenti hogy csak a te velemenyed számit, más véleményektől menekülsz. Akárcsak egy kommunista, de hiába aki az igazi komcsikat mozsdatja...

2020. szept. 28. 07:09
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Én elolvastam, de továbbra sem találok nálad épkézláb érveket.


Az, hogy az ellenzéknek milyen a kommunikációja, miben cáfolja azt az állítást, hogy a Fidesz köpönyegforgató?


Ha meg nem marad érv, marad a jól bevált komcsizás... Ami a fentiek tükrében még szánalmasabb.


"Orbán: Amíg én vagyok a Fidesz elnöke, addig egy nemzeti elkötelezettségű, mérsékelt liberális párt marad"

Vicces, mert ezzel az Orbán-idézettel nagyjából meg is válaszoltad, miért tartjuk hiteltelennek, köpönyegforgatónak a Fideszt.

2020. szept. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!