Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dúró Dóra miért csinált...

Molyember kérdése:

Dúró Dóra miért csinált reklámot a Meseország mindenkié című könyvnek?

Figyelt kérdés
Nélküle szinte senki sem tudna róla.

2020. szept. 26. 23:37
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
61%

#17 Tessék, még néhány példa:

[link]

[link]

[link]

Plusz ott vannak még a cigányok, akik napi rendszerességgel támadnak magyarokra rasszista indítékból.

2020. szept. 27. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
66%

#22

És akiket természetesen a magyargyűlölő bíróság mindig enyhe ítélettel súlyt, ráadásul még kártérítést is kapnak.

2020. szept. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
64%

"Egyrészt miért az Andrássy úton kell?"

Bármely másik utcán nem zavarna? Na persze...


"Másrészt mire büszkék?"

Hogy fel merik vállalni ebben a közegben is, amit a hozzád hasonlók alkotnak.


Re linkek:

Az, hogy Fekete-Győr arra kéri a romániai magyar Momentum-szimpatizánsokat (biztos vannak vagy öten...), hogy szavazzanak a vele szövetséges pártra, semmiképpen nem minősül uszításnak, akkor sem, ha van olyan párt, ami neked szimpatikusabb. Mindenki arra szavaz, akire akar, FGy véleménye csak egy vélemény, ennyi. (Én nem vagyok román állampolgár, most átfutottam az RMDSZ programját, vannak benne jó dolgok, de kicsit túlhangsúlyozza az egyházak szerepét; ha ott élnék, ateistaként én simán szavaznék olyan pártra, ami ugyanezeket teljesíti, de egyházak favorizálása nélkül.)


Re Tilos rádió: a két másik műsorvezető azonnal elhatárolódott, az inkriminált fazont két nappal később kirúgták (egyébként egészen 2003-ig kellett visszamenned, hogy találj valamit, amitől üldözve érzed magad?)


Re Sickratman: az megvan, hogy ez egy direkt polgárpukkasztó dal? Ugyanennek a zenésznek van "B*zi-e vagy" című száma is, akkor én is háborodjak fel? :D Ennyi erővel említhetted volna Majka bazmegelős himnuszát is. Ha képes vagy kiakadni műalkotásokon is (igen, most elég tágan értelmeztem a műalkotás szót), akkor dühönghetnél azon is, hogy az Othellóban meg gyilkosság van, az se szép dolog, és a fiatalok ilyet látnak a színházban, fúj.


A cigányokról nincs mit mondanom, nem vagyok az, nem képviselem őket, de kizárt, hogy mindegyikük magyart akarna ölni.

2020. szept. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
35%

#24

,,Bármely másik utcán nem zavarna? Na persze..." Ti nyavajogtok folyton amiatt hogy milyen homofób a magyar társadalom. Ha azt akarjátok hogy ne legyen az, akkor tessék kimenni valami külkerületre, aztán ott parádézni, ne a főváros egyik legforgalmasabb útján. Zavarna-e mondjuk máshol embereket? Biztosan. Ugyanakkor a tojásdobálók meg az ellenzők száma, kb 20ada lenne a mostaninak.

,,Hogy fel merik vállalni ebben a közegben is, amit a hozzád hasonlók alkotnak." Arra hogy betegek, rohadtul büszkék lehetnek😂😂😂 Mellesleg milyen közegről beszélsz? Üldözési mániátok nektek van. Még egyetlen homolobbista sem volt képes megindokolni, hogy egy a társadalom számára ennyire ellenszenves rendezvény mégis hogyan segíti az elfogadást?

,,A cigányokról nincs mit mondanom, nem vagyok az, nem képviselem őket, de kizárt, hogy mindegyikük magyart akarna ölni." Szalmabábbal érvelni rohadtul egyszerű. Mintha bárki is mondott volna ilyet.

,,kizárt, hogy MINDEGYIKÜK magyart akarna ölni." Szóval akkor elismered, hogy van bőven olyan aki igen. A rendszerváltás óta több száz magyar életét vették el pusztán a bőrszíne miatt. Ellenben egyetlen esetről sem tudok amikor valakit azért öltek meg, mert a saját neméhez vonzódik. Nem élnek napi szintű terrorban, ellentétben azokkal akik cigányokkal kénytelenek élni. A prideot őrző rendőröket pedig pontosan annak a gipsz jakabnak a befizetett adójából fizetik akit a rendőr a cigányokkal teli falvakban nem véd meg, sőt ha hívja őket ki se jönnek. Ehhez képest a cigányok által megölt magyarokat te bagatellizálod, ellenben a homoszexuálisok nemlétező elnyomása miatt szerinted indokolt egy felvonulás, bezzeg amikor a Fradi szurkolók kimennek a Deák téri gyilkosság kapcsán, azok rögtön nácik ugye? Nem érzed a kettős mércét?

2020. szept. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
49%
Felőlem nyugodtan vonulj fel a cigányok áldozatai miatt is.
2020. szept. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
50%

#26

Hmmm

Nem ez itt a kérdés, hanem az hogy szerinted miért fontosabb egy marginális kisebbség piszlicsáre nyűgje, mint emberek tényleges testi épsége és élete?

2020. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
82%
Nekem fogalmam se volt arról, hogy ez a könyv megjelent. Gyerekem sincs. Nem érdekelt volna a dolog. Most viszont a hiszti miatt én is megveszem. Hadd fogyjon el, Dorka pukkadjon meg.
2020. szept. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
32%
Nem o csinalt neki reklamot, sok helyen irtak mar a konyrol az o daralasa elott is...
2020. okt. 3. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
0%
Mert biztos Soros kottájából játszik! :D
2020. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!