Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki mit szól ahhoz, hogy Dúró...

Ki mit szól ahhoz, hogy Dúró Dóra halálos fenyegetéseket kapott a mesekönyv megsemmisítése miatt?

Figyelt kérdés
Újabb bizonyíték a libsik nagy toleranciájára.
2020. szept. 27. 11:09
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/337 anonim ***** válasza:
13%

"milyen károkat okozhat a gyerekek pszichés fejlődésébe?"


Semmilyen kárt nem okoz.

2020. szept. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/337 anonim ***** válasza:
80%
#50 A nácizás most megy...aki nem ért egyet ezzel a messekönyvel az már rögtön náci,igaz? Ennyit a szólásszabadságodról.
2020. szept. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/337 anonim ***** válasza:
86%

"Semmilyen kárt nem okoz."

Nem mondd már!

Te tudod,hogy a mesék milyen hatással vannak a gyerekekre?

2020. szept. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/337 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom, hogy ezek hatására a kisgyerkőcök tömegesen akarnak majd homárok lenni, mint ahogy a mesék hatása miatt senki nem rohant egy farkast kibelezni, hogy a gyomrában ráleljen Piroskára.


Én inkább azt nem értem, miért kell már óvodás korban aberrált dolgokkal traktálni a gyerekeket, nem is értik még ilyenkor ezt a dolgot meg nem is kell még ilyenkor ezzel foglalkozniuk.

2020. szept. 27. 14:14
 55/337 anonim ***** válasza:
15%

"A nácizás most megy"


Megy az aberráltozás is. Szóval nem hatsz meg. Ha megdobnak kővel, akkor dobj vissza kővel.


"hogy a mesék milyen hatással vannak a gyerekekre?"


Igen, tudom. És te tudod, hogy hogyan fejtik ki a hatásukat? Két herceg összeházasodik...ennek vajon milyen káros következménye lesz? Két meleg felnőtt korában majd hűséges társa lesz egymásnak és nem a hozzátok hasonló titkosilonka "kíváncsi hetero" gané szeretője lesz, aki a zasszony mellett megkívánja néha a faxt, de fészbukon aberráltazik néha egy tartalmasat? Borzalom.

2020. szept. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/337 anonim ***** válasza:
28%

"Én inkább azt nem értem, miért kell már óvodás korban aberrált dolgokkal traktálni a gyerekeket, nem is értik még ilyenkor ezt a dolgot meg nem is kell még ilyenkor ezzel foglalkozniuk."


ez a másik. Egyébként hogy ha elmesélem egy 5 éves óvodásnak,hogy "Egyszer volt,hol nem volt,volt egyszer egy Rózsi királylány. Rózsi egy nap elhatározta,hogy nem akar lány lenni,hanem át szeretné magát alakítani fiúvá...",akkor ez az óvodás ezzel fog foglalkozni.

2020. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/337 Micimacko67 ***** válasza:
17%

A véleményközlésnek vannak normális formái...a könyv ledarálása nem az!

Nagyon ne csodálkozzatok, ha sok emberben felmerül a hasonlóság érzése a nácik könyvégetéséhez!

2020. szept. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/337 anonim ***** válasza:
7%

"nem is értik még ilyenkor ezt a dolgot"


Ha értik a hetero esküvőt, akkor értik a meleget is. Nem mindenki iq-low gyerekkorában.

2020. szept. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/337 anonim ***** válasza:
78%

"Két meleg felnőtt korában majd hűséges társa lesz egymásnak és nem a hozzátok hasonló titkosilonka "kíváncsi hetero" gané szeretője lesz, aki a zasszony mellett megkívánja néha a faxt, de fészbukon aberráltazik néha egy tartalmasat? "


Mert aztán a meleg emberek mind egytől egyig elfogadó,szeretetteljes ember,a csúnya heterokkal ellentétben.

Fogadd el,hogy egy óvodás kisgyereket ki kell ezekből a mesékből hagyni!

Ja,te ezt nem fogadod el...ennyit az elfogadásodról.

2020. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/337 A kérdező kommentje:
Ott volt anno a Rémusz bácsi meséi, ahol a címszereplő egy öreg néger volt és aranyos kis történeteket mesélt a kisgyereknek. Itt nálunk is képernyőre vitték. Mégsem pattogott senki se emiatt, mert nem az volt a lényeg, hogy az öreg bácsi néger (miért is sértő ez a szó is manapság, nem értem), hanem a kedves mesék. Mert így is meg lehet oldani valamit kultúrember módjára, bár ott nem is az érzékenyítés volt a cél. Meg ilyen erőszakosan is meg lehet oldani, mint jelen esetben.
2020. szept. 27. 14:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!