Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondoltok, hogy forgalmazz...

Mit gondoltok, hogy forgalmazzák az LMBTQ-propaganda mesekönyvet és ez eljut nem kevés gyerekhez?

Figyelt kérdés
[link]
2020. szept. 25. 12:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
51%

Egy mesekönyv. Ilyet a gyerek nem magának vesz, hanem a szülő veszi meg neki, mivel nincs abban az életkorban, hogy maga tudjon vásárolni. Ha én a gyerekemet nem homofóbnak akarom nevelni, akkor az ellen te úgy sem tudsz semmit sem csinálni. Nem kell ehhez mesekönyv.

Tehát egy teljesen értelmetlen húzás a petíció. Gondolom az zavarja őket, hogy nem mindenki utálja a melegeket. Lépjenek tovább, ódivatúvá váltak vagy húzzanak Oroszországba.

2020. szept. 25. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
49%
Köszi az ajánlást, rendelem is meg keresztfiamnak. Egyébként ha elolvasod a 4 soros ismertetőjét kisebbségi és hátrányos helyzetű hősöket mutat be a mesekönyv. Tehát nem LMBTQ könyv, hanem tetszik nem tetszik, az LMBTQ emberek hátrányos helyzetűnek számítanak ma Magyarországon, tehát a hátrányos helyzetű hősöket tartalmazó mesekönyv LMBTQ karaktert is fog tartalmazni.
2020. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
38%
Ezért nem merek gyereket vállalni. Oké, hogy a szülő saját döntése, hogy mit ad a gyereke kezébe, milyen könyveket vesz neki, de az a gyerek jár közösségbe, ahol simán elmesélik neki ezeket a dolgokat olyan gyerekek, akinek a szülei nem egészségesek és vesznek ilyen könyvet, érzékenyítik ilyesmire...
2020. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
38%

Alá is írtam a petíciót. Szégyen, egyszerűen borzalom, mivel akarják már etetni a gyerekeket! Sajnos már hallottam erről a kötetről, ha lenne gyerekem, semmiképpen nem venném meg neki. Ha ő később úgy döntene, hogy önszántából érdeklődik az LMBTQ téma iránt, amikor már annyi idős, hogy megértse, akkor semmi kifogásom nem lenne ellen. De ne a 3-6 éves kicsiket akarjuk már ilyen módon kihasználni és érzékenyíteni. Az ilyen "gyerekkönyvnek" nincs helye a polcokon!

Lehet lepontozni, "kedves" LMBTQ aktivisták!

2020. szept. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 Micimacko67 ***** válasza:
53%

#3-as és #4-es, ti akik nem vállaltatok gyereket, miért akartok más emberek (szülők) dolgába beleszólni? Az, hogy ha valaki jónak látja és megismerteti az életnek ezt az oldalát is a saját gyerekével, abba ti milyen jogon akartok beleszólni?

Mai kifejezéssel élve...Közöd?

2020. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
46%
Mit kell attól félni, hogy a gyerek lát férfi-férfi és nő-nő párokat is? A gyerekek nem előítéletesek, de majd azok lesznek, ha a szülők ezt úgy adják elő nekik. Én nem veszek nekik ilyen könyveket, és mondjuk annak se örülnék, ha transz lenne az egyik gyerekem, mert az egy baromi nehéz élet, de amúgy a homoszexualitásban semmi szégyellnivaló nincsen, és a szexualitásól is tabuk nélkül akarok majd velük beszélgetni.
2020. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
34%
Az hagyján kérdező, de én egy csomó olyan mesekönyvet is láttam már, ahol ELLENKEZŐ nemű karakterek szerettek egymásba. Ez tök fertelemes, mintha egy ember egy állattal, mondjuk egy turulmadárral szeretkezne. Ezek után mi jöhet még?!
2020. szept. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 Micimacko67 ***** válasza:
58%

Kérdező, mi a véleményed a hagyományos mesekönyvekben olvasható erőszakkal kapcsolatban?

Csak néhány példa: Jancsi és Juliska...a banya kemencében történő megégetése,Hófehérke megmérgezése, a sárkányok által elkövetett vérengzések, Piroska és a farkas nagymama megevése majd a farkas felvágása, stb...

Ezek a történetek mennyiben szolgálják a gyermeki lélek épülését?

2020. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
2020. szept. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
37%
Ezt hívják lmbtq propagandának.
2020. szept. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!