Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mondott ilyet valaha Müller...

Mondott ilyet valaha Müller Cecília?

Figyelt kérdés

Facebookon kering egy kép, már több ismerősöm is megosztotta, amin Müller Cecília látható és "tőle" idéznek.


"A szülőszobában két ember tartózkodhat az orvos és a szülő. Apás szülésnél lehet választani, hogy az anya vagy az apa lehet a szülőszobában az orvossal."


Nem akartam elhinni, hogy ilyen hülyeséget mondott, így rágoogleztam és semmit nem találtam róla. Mondott ilyet valaha Müller Cecília?


2020. szept. 28. 10:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
40%
Nyunyóka rendszeresen ilyen baromságokat hord össze. Youtube-on vannak összeállítások ezekről a megnyilvánulásairól.
2020. szept. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
36%
Ilyent nem hallottam, nem olvastam, de simán kinézem belöle az eddigi megszolalásai alapján.
2020. szept. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%
Tavasszal is voltak ilyen képek. Akkor néztem minden nap a tájékoztatót és tudtam, hogy hamis az idézet. Mondott valami olyasmit, csak éppen nem azt, amit kiírtak a képre.
2020. szept. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
27%
A baloldal mindenben lejáratja - lealázza a járvány elleni védekezést. Az említett dolog is e közé tartozik.
2020. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
26%

Nesze nektek baloldal!!!

Ennyire futja csak tőlük.

2020. szept. 28. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
38%

1-


""Nyunyóka rendszeresen ilyen baromságokat hord össze""



Örülnél te annak ha annyi eszed lenne mint "nyunyókának" - nem írnál annyi marhaságot!!!

2020. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
51%
Eszembe jutott! Tehát tavasszal dátumokkal volt tőle 6 idézet a járvánnyal kapcsolatban. Akkor utána néztem és úgy emlékszem, hogy a 6-ból 5 "idézet" hamis volt.
2020. szept. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
76%

És ha mondott ilyet? Aki sokat beszél nyilvánosság előtt, sokat szerepel, az előbb-utóbb belefut abba, hogy valami hülyeséget mond véletlenül. Mindenkinek vannak fura elszólásai, mondatai, a hétköznapi életben is. Csak a miénken csak a család, baráti társaság nevet.

De egy-egy elszólástól senki sem lesz hülye.

2020. szept. 28. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
59%
Az eszét nem irigylem de a heti 1 milliárdos fizetését viszont igen. Sajnos nincs olyan ismeretségem mint neki, hogy ilyen állást szerezhessek :(
2020. szept. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
2020. szept. 28. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!