Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek, ti nem féltek...

Fideszesek, ti nem féltek hogy visszakúszik a hatalomba ez a liberális baloldali semmi banda?

Figyelt kérdés

Nagyon sokan kell lennünk 22-ben. Minden eddignél fontosabb ütközet jön.


Ugye értitek?


2020. szept. 29. 00:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
Mi van Balázska? Eddig nem azon vergődtél, hogy eleged van belőlük? :D
2020. szept. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
Rettegek. Sorosnak biztosan van terve migránsokkal, akkorra. Szerintem lerohanják Magyarországot azt parancsolja nekik,a brüsszeli fogják buszoztatni őket!
2020. szept. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
31%
Nocsak, csak nem be vagytok sz@arva az ellenzéktől ? :D
2020. szept. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Már hogyne lennének beszarva, hiszen ha létrejön az ellenzéki összefogás 2022-ig, akkor végük mint a botnak :D
2020. szept. 29. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
45%

orban viktor Isten es a nep segedelmevel gyozni fog! Mindorokke amen!

Isten aldja a miniszterelnok urat!

2020. szept. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
61%
Beszarva nem vagyok, de egy biztos, nagyon kemény kampány lesz, abban is fel kell venni az ellenzék szokásos mocskos kesztyűjét, utána pedig totális mozgósítás, mert szinte minden egyes Fidesz szavazónak szavaznia kell! Ha ez meglesz, a győzelem is meglesz...kb a mandátumok 55-70%- a.
2020. szept. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
Nem félünk, az ellenzék már több mint 10 éve nem tud megegyezni még egymással sem, így az ország vezetésére is alkalmatlanok, a szavazatok is szépen darabolódnak. Nem lesz itt semmi látnivaló.
2020. szept. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
44%
6-7-es úgye az meg van, hogy uratok és parancsolótok OV azt nyilatkozta a Magyar Nemzetnek, hogy nagy harc lesz 2022-ben, és személy szerint „döntetlen közeli”eredményre számít.
2020. szept. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
80%
Nekem nem uram és parancsolóm senki, én csak azt látom, hogy mindeki saját pártot alapít, mert nem ért egyet a többiekkel valamiben. Csak furcsa, hogy akkor meg választáskor hogyan akarnak megegyezni? Nem lesz ez így jó, amíg az ellenzéki oldalon van 10 párt, a fidesz meg egymaga, addig mindent meg fog nyerni simán. Nekik ráadásul van egy irány, amihez tartják is magukat.
2020. szept. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
30%

8# nekem ugyan Orbán Viktor nem uram és parancsolóm😜 Én saját meggyőződésemből és szabad akaratomból szavazok oda, ahova szavazok... igen a Fideszre. Ja és nem vagyok sem NER lovag, sem agymosott Fideszes, krumplit sem kapok tőlük, stb

Az a baj, hogy ti ezt az egészet így látjátok, ez rátok nézve szegénységi bizonyítvány!!

2020. szept. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!