Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dúró Dóra a legszebb, legokosa...

Dúró Dóra a legszebb, legokosabb, legmagyarabb, legtisztességesebb, legbátrabb politikusnő Magyarországon?

Figyelt kérdés
2020. szept. 30. 08:54
1 2 3
 21/28 Lacás1976 ***** válasza:
89%
Egy politikusnak nem az a dolga hogy szép legyen. Fejben 500 éves bigott és korlátolt. Köszi én nem akarok masírozó náciktól félni.
2020. okt. 7. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
53%
Az fél, akinek van félnivalója! Érdekes, én nem félek, még a félig-meddig felfújt, agyonhisztizett vírustól sem!
2020. okt. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 Lacás1976 ***** válasza:
93%

Hát 22 es ez rohadtul nem ilyen egyszerű. Te is bármikor kerülhetsz arra az oldalra akit üldöznek mert bármi miatt kilógsz a sorból....

Melegként azt mondom túrótorta elmehet a ......ba

2020. okt. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
68%

Képzeljék, én is kilógok a sorból. Többször bántottak az iskolában, kinéztek közösségből (főiskola, munkahely), mégse félek, érdekes! Főleg nem konzervatív gondolkodású, hazaszerető emberektől!

És most lehet szidni, fene nagy elfogadók!

2020. okt. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 Lacás1976 ***** válasza:
71%

A hazadszeretettel nincs baj de a konzervatív gondolkodás dórikánál meg a budaházi eddánál már bigottságba meg gyűlölködésbe ment át. Nekik a nap 24 órája arról szól hogy utálják a b*zikat meg olyan hülyeségeken agyalnak hogy miattunk fogy a magyar meg hogy milyen könyvet kell megsemmisíteni.... Nem fogja fel pici agyuk hogy egy gyerek nem attól lesz meleg ha hall vagy olvas melegekről. Ha ez benne van max előbb felismeri és elfogadja magát. Ha meg nem akkor 24 órába olvashatsz neki egymást szerető hercegekről akkor is a lányok fogják érdekelni. Én nem olvastam ilyen meséket, nem rontott meg senki, nem csalódtam a nőkbe (sose érdekeltek) több sztereotípia most nem jut eszembe. Mégis meleg lettem....

Ők inkább valók inkvizítornak a középkorba mint politikusnak a 21.századba

2020. okt. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Nem. Röviden.
2020. okt. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

Dúró egy suttyó, áruló liba!

Jól lejáratja a MH-t!

Talán Kovinak megfelelne...

2021. jún. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Igen... Csak már ellene ebben a hónapban is négy árja kölköt!
2021. jún. 16. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!