Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed arról, hogy...

Mi a véleményed arról, hogy M. Richárd csak 4 évet kapott?

Figyelt kérdés
Két embert ölt meg gyakorlatilag a "balesetben". A belvárosban kb. 150-200-zal ment, telefonozott, nem volt jogosítványa, maffiózó, elítélték már korábban párszor pl. emberölés előkészületéért. Potenciális emberölés kellene legyen 150-nel száguldozás a belvárosban, plusz a maffiózósága miatt nyilvánvalóan a vérében van a bűnözés, sosem fog megváltozni, nem bánt meg semmit a nyilatkozatai alapján. Ennek életfogytiglannak kellett volna lennie. Hogy hagyhatják ezt az emberek?

2020. szept. 30. 11:40
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
Isten hozott Orbanisztánban.
2020. szept. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

10 évet minimum kéne kapnia


És még nagyon elnéző voltam...


Amugy azt tudod kedves kérdező.... Hogy eza majomember a fradi biztonsági szolgálatán keresztül kapcsolatban van Rogán Antival és igy a fidesszel?


Ugye nem?

Na ezért úszott meg az elmult 10 évben mindent.

Most is elég olcsón megussza.

130 al met ott ahol 50 el lehetne, és meghaltak miatta

Be volt kápszerezve, nem volt jogosítványa stb...

Szerintem ezért nem 4 év jár, ha valaki nem fidesz közeli majomember

2020. szept. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
75%
Ricsi Rogán embere. Eddig is ezért úszott meg mindent és ezt is megúszta volna (elsőre majdnem meg is úszta...), csak annyira felfújta a sajtó, hogy már nem lehetett tartani az ügyet. Most ült előzetesben x hónapot és jó magaviselettel fél év múlva szabadlábra helyezik és ennyi volt. Ennyit intézett neki Toncsi.
2020. szept. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
16%
Egy ember halt meg, amiért max. 5 évet lehet kapni.
2020. szept. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
2 ember halt meg, nem egy.
2020. szept. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
17%

A cikk, amit olvastam, egyet említ:


"Egy ember meghalt, kettő súlyos, életveszélyes sérüléseket szenvedett. A balesetben összesen hatan sérültek meg, az egyik roncsból két embert kellett kivágniuk a tűzoltóknak."

2020. szept. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
80%

Mert az ilyen fidesz politikus barátja,és ennyivel megúszta.

Logika:

Legyél barátja egy fideszes majomnak vagy jobb,a fia,és ölj embereket,lopjál csaljál,és megúszod a ügyet.

2020. szept. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
"Négy év fogházra ítélték első fokon M. Richárdot, aki 2017 tavaszán a Mercedesével összeütközött egy Citroennel, a balesetben ketten meghaltak"
2020. szept. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ez nem csak Ricsiről szól, anno az a szlovák nő is valami 7 évet kapott 2-3 ember megöléséért. De az nem baleset, hogy direkt leszorítok egy kocsit, vagy ha 150-nel száguldozok a belvárosban, és oda se nézek, és maffiózó vagyok közben, hanem, nem tudom a jogi szakzsargont, de potencionálisan gyilkosságnak kéne minősülnie. Máskor meg életfogytiglant kap valaki egy gyilkosságért, vagy 10 évet rablásért.
2020. szept. 30. 18:02
 10/10 anonim ***** válasza:
90%

10-dik!

Remélem megdöglesz a saját véredben..

És azt ist hogy hogy úgy is,ahogy elütötték a 2 ártatlant embert..

Rohadt s.ggfej,érted se kár.

2020. okt. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!