Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mia véleményetek arról hogy...

Mia véleményetek arról hogy az Orbán kormány nyíltan muszlim Azerbadzsánt támogatja, a keresztény Örményekkel szembeni konfliktusban?

Figyelt kérdés

A kereszténység védőszentje Orbán Viktor egy muzulmán népet támogat bizonyos alatantas szándékoktól vezérelve, az ösi idők óta kersztény Örmények ellenében.

És eközben meg adják a "migráncs" mantrát a lakáj médiában. meg hogy ő a kereszténység utolsó reménye, mert hogy egész nyugat europa a muzulmánok maratlékává válik nem sokára.


Főleg a fidesz szavazói kifejthetnék a véleményüket...(De ha lehet csak az értelmesek)



2020. okt. 1. 18:54
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%
Javaslom amíg nem tudsz kulturáltan vitázni, inkább hagyjuk. Az indexet pedig forrásként megjelölni minimum bohóckodás
2020. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Javaslom ha nem tudsz ilyen kérdésekre válaszolni, akkor magadban keresd a hibát...
2020. okt. 1. 20:06
 13/22 anonim válasza:
56%
Ahogy írod.Undorító amit Orbán csinál.
2020. okt. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
43%

Fideszes vagyok, és az első észrevételem az, hogy miért nincs helyesen írva Azerbajdzsán neve? Meg az index mint forrás? Legalább hitelesebb helyekről tájékozódnál kérdező.

Örmények támadnak azeri területeket. Ki az a barom, aki az agresszor mellé állna?

2020. okt. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
47%
Amit orbán itthon csinál az is undorító.
2020. okt. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%

"Az örmény többségű Nagorno-Karabakh Azerbajdzsán nemzetközileg elismert határain belül fekszik, hazánk pedig általános nemzetközi jogi alapelvként támogatja az államok területi integritását és szuverenitását"


Ahogy Magyarországnak ki kell állnia Ukrajna, Románia, Szerbia területi integritása mellett a nemzeti jog értelmében, akkor miért baj az, ha kiáll egy olyan ország területi integritása mellett, amivel szemben nekünk nincs semmilyen területi követelésünk? Főleg baloldalon szokták mondogatni, hogy le kell mondani az 1000 éves államhatár visszaállításának álmáról, még akkor is, ha Székelyföldön, Dél-Felvidéken sok százezer magyar él.

....


Engem jobban bosszant az, amikor azt olvasom, hogy ez-az a Fideszes politikus érdekelt Románia, Ukrajna, Szerbia sikerességében és területi integritásában. Rengeteg mindenben egyetértek a Fidesszel és a kormányzásával, de a puszilkodást nem tudom megérteni az ősi ellenségeinkkel.

2020. okt. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem ez sunyi aljas dolog és hitelteleníti a kormányt. Mérsékelten Fidesz szimpatizáns voltam ezután sokkal kevésbé leszek az.

Én Örményországgal szimpatizálok még akkor is ha objektíven nézve kevés esélyük van.

2020. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%

Eddig ugyanazt hajtogatja az összes válaszoló, miszerint az index nekik nem hiteles. De el se olvasták, hogy "Kiáll Azerbajdzsán területi integritása mellett Magyarország, erről a Külgazdasági és Külügyminisztérium tájékoztatta az Indexet." Tehát nem az index találta ki, hanem a minisztérium közölte.

Ezekután lehet továbblépni és válaszolni.

Azt már csak mellékesen jegyzem meg, hogy az indexes cikkekben kételkedni nem igazán jó érv mióta a teljes szerkesztőség lecserélődött és pl. Nógrádit istenítette pár napja az új index.

2020. okt. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
50%
Te meg egy kibebaszott értelmes, HIVATALOS híroldalt elolvasni...
2020. okt. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Milyen az a hivatalos híroldal? Még nem hallottam ilyenről.
2020. okt. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!