Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az LMBTQ szimpatizánsok...

Ha az LMBTQ szimpatizánsok annyira toleránsok, akkor miért fenyegetik azokat halálosan, akik ellent mernek mondani nekik?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy egy sokgyermekes anya halálát kívánják az egyik legnagyobb közösség portálon. Ez egy gusztustalan és visszataszító magatartás azoktól, akik csak mímelik a toleranciát, de csurig vannak gyűlölettel.

2020. okt. 1. 20:35
1 2 3 4 5 6
 1/57 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
46%
Tudod, ezek olyanok, mint a falkába verődött kutyák: már ha közelítesz feléjük, akkor is vicsorítanak.
2020. okt. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 Molyember ***** válasza:
69%

Én pl. nem kívánom a halálát, nem is gyűlölöm. Tőlem otthon, a négy fal között bárki lehet kirekesztő, de azt ne kelljen elviselnem, hogy kisgyerekek mögé bújva, pont a kisgyerekek torkán próbálja leerőszakolni a beteges nézeteit. Egy gyerek sosem kirekesztő, egy meleg pár legfeljebb egy-két kérdést vált ki belőle, utána nyugodtan éli tovább az életét. De az ilyen beteg, gyűlölködő, kirekesztő emberek egy életre megronthatják őket, fejlődő személyiségükben óriási károkat okozhat, ha félelmet és gyűlöletet ébreszt a lelkükben mások iránt. Mondom, nem gyűlölöm, de egy ilyen félresikerült embernek semmi keresnivalója a közéletben, gyűlölködjön otthon a férjével, csak a gyerekeit sajnálom.

Aki a halálát kívánta, az nyilván hasonlóan gondolkodik, mint én, csak egyszerűbben fejezte ki magát. Nem kell senkinek sem elviselni, ha egy politikus fekete epét okádik olyanokra, akik semmiféle fenyegetést nem jelentenek a társadalomra. Miért nem keres magának méltó ellenfelet? Kössön bele a fideszes urak korrupciójába, rögtön nőne egy kis gerince, nem a melegeket kell csesztetni, akik kb. le se szarják, a kólalocsoló haverjával együtt.

Ettől függetlenül nem győzöm minden őt érintő kérdés alatt hangsúlyozni, hogy mekkora béna volt, ahogy a kis bugyuta előadásával akkora reklámot csinált a könyvnek, hogy az a sikerlista élére került. Szerencsétlen. :)

2020. okt. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
2020. okt. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
82%
Nem tartom magam lmbtq szimpatizásnak, szimplán emberileg nem bírom az esztelen gyülölködést. Így elfogadom másik véleményét amíg a tévképzetei vagy a hite miatt más nem részesül negativ diszkriminációban.
2020. okt. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
60%

Ki mondta azt neked hogy LMBTQ-sok halálosan fenyegetik azokat, akik ellent mondanak nekik???

Pont hogy TI vagytok azok, akik veszélyt jelentenek rájuk és Orbánék, akik ellenzik az LMBTQ társadalmat és kirekesztőek velük szemben!

2020. okt. 1. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
72%

"nem bírom az esztelen gyülölködést"


Az esztelen gyűlölködés az agymosott marharépákra jellemző inkább akik se leszbikusokat se másmilyen embert nem akarnak látni csak szín magyart.

2020. okt. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
88%
6os. Mind a kettő pártra gondoltam a véleményem kifejtésével.
2020. okt. 1. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
71%

Pontosan ugyanúgy gondolom, mint Molyember.


Én nem fenyegettem dórát, de ne bújjon mögém, mint magyar anya mögé, akit meg kell védeni, mert ő sokkal károsabb a társadalomra, mint az lmbt. Most néztem a mi hazánk honlapját, hihetetlen, hogy a 21.szazadban még létezik ennyire fröcsögő, gyűlölködő párt. Erre azért még jó, hogy az lmbt zsebében is kinyílik a bicska, akik mellesleg semmit se tudtak a könyv létezéséről, amíg dóra el nem kezdte reklámozni. Szóval ennyit a propagandáról.

2020. okt. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
22%
Ez igaz hogy a LMBTQP-társadalom fenyegeti a józan gondolkodású társadalmat. Aki nem lelki beteg az már ellenség,szerintük.
2020. okt. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
85%
P az maximum te vagy, ha ennyire izgat ez a téma :)
2020. okt. 2. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!