Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor bebetonozta a...

Orbán Viktor bebetonozta a 2022-es választási győzelmet az orvosok bérének duplázásával és a hálapénz eltörlésével?

Figyelt kérdés
2020. okt. 4. 10:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%
Be.
2020. okt. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Várjuk ki az emelés végét...

Hálapénzt hogy törlik el? Orvoshiány van, nem azokon a szavazatokon múlik.

Bebetonozta magát, de nem ezzel. Inkább a nyugdíjasokat vette meg kilóra, ök jelentösen többen vannak.

Az orvosok fizetésemelésének más van a hátterében...

2020. okt. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk úgy, hogy bejelentem az orvost ha pénzt akar kérni, de akkor is ha mástól hallom/látom/tudom, hogy elfogadott pénzt. Pár ilyentől elveszik a doktori címét és a többi megijed.
2020. okt. 4. 11:06
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

2-es vagyok.

Erre én is gondoltam. De hogy bizonyítod? Minden orvoshoz diktafonnal/telefonnal menjek?

Mondjuk az ilyenek, akik kijelentik, h ennyi vagy mehetsz, azok meg is érdemlik. És meg is tenném, ha máshogy nem megy.

Tudnék mesélni, mikor csóró egyetemistaként a kajapénzemböl adtam pénzt, kb kiröhögött az orvos, majd úgy szedte ki a varratot, h szétnyílt, és elküldött utamra...

2020. okt. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Csakhogy a MOK követelte a béremelést, Orbán muszájból meglépi.
2020. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#5 A MOK meg ezer más szervezet követelt már eddig 10000000 dolgot.


Orbán nem kényszerből lép.

2020. okt. 4. 13:54
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#3

Mit fogsz tenni akkor ha mondjuk csípőműtétre lenne szükséged mert minden reggel sírsz a fájdalomtól. A megemelt fizetésű orvos pedig közli veled, hogy 9 hónap múlva szívesen meg fog műteni, de addig nincs kapacítás. Lehet, hogy van orvos van műtő, de a kormány csak 10 műtét árát fizeti ki havonta a szükséges 50 helyett.

Esetleg megpróbálkozol egy kis borítékkal hátha előbb is lesz hely azon a listán vagy 9 hónapig tömöd magadba a fájdalomcsillapítót ?

2020. okt. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Dehogynem kényszerből lép, most járvány-válság van.

De ha nem kényszerből lépne, akkor is a MOK követeléseinek tesz eleget.

Egyébként már a hír megjelenésekor sejtettem, hogy ebből is melldöngetés lesz, hogy mekkora hős. Nem az. A hősök nem más eszközével verik a csalánt. A hősök nem mások érdemeivel hencegnek.

2020. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#7 Utánakérdezek mi az ára a doktor úrnak és utána feljelentem majd jogosan követelem a korábbi időpontot ha erre valóban van lehetőség csak a "doktor úr" állt útjában aki saját zsebére játszott.
2020. okt. 4. 15:03
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Persze lehet keménykedni az orvosokkal. De gondolom fel is akarsz ébredni a műtét után az altatásból. Hát sajnos nem vár komplikáció. Részvét a családnak.

A doktorurak sem hülyék. Eddig is összezártak ezután is azt fogják tenni.

2020. okt. 4. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!