Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » 2,4 milliós alapbér nem volt...

2,4 milliós alapbér nem volt elég az orvosoknak. szerencsére ettől 20%-al eltérhetnek felfele. 2,9 millió most már akkor elég lesz?

Figyelt kérdés
Persze erre jönnek majd még pótlékok: ügyelet, túlóra. főorvos, osztályvezető főorvos, stb.

2020. okt. 5. 23:00
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
38%

Most a daganatos példádra ez lesz:


Hát 6 hónap a várólista és magánrendelés nincs. ;)

2020. okt. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
80%

Hát nem tudom neked milyen munkahelyed van, de ahol én vagyok, ott az orvos és az ápoló, asszisztens stb csapatként dolgozik, az orvos tud branült szúrni, nem is akárhogy, a szeptikus szobába is bemegy, és végzi a dolgát. Emeljék az ápolók bérét, 110%-osan támogatom. De ne sajnáljuk a jól dolgozó orvosoktól ezt a pénzt, rég kiérdemelték. Igen, a rosszul dolgozó, senkiházi orvos is megkapja, de ez lenne a többség? Az ápolók meg mind szentek ugye?


Higgadjunk le.

2020. okt. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
25%

Ha daganatom van és fontos a műtét 10 milliót is kifizetek. Eladom az autót és a házat és mindent. Bár akkor külföldre mennék ki. ;). Szóval rossz a példád amúgy is.


De ahogy mondtam, kevés orvos marad, mert megtiltják a másodállást. Ezt senki se akarja. Én is magánba járok ultrahangra. Az ultrahangos a kórházba dolgozik, de ha a kórházba marad akkor egy ultrahangra pl 2 hónapot várnom kell így meg maganba 1 hetet azért mert államira rengetegen mennek és nincs kapacitás de magánba nem. Tehát hiába tiltja meg a magánrendelést akkor se lesz több kapacitás az államiba tehát ugyanúgy várnod kell. Most nem csak az orvosokkal szúrnak ki, hanem veled is...

2020. okt. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Katona Dius ***** válasza:
75%
Nekem nem is azzal van a bajom, hogy magán úton kell mennem. Megyek, ha fontos, és ki is fizetem. De akkor feleslegesnek tartom a bérből levont tb-t. Mert ha abból akarsz elmenni valahova, fél élet.
2020. nov. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!