Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A mérnökök nem kapnak dupla...

A mérnökök nem kapnak dupla fizetést állami alkalmazottként?

Figyelt kérdés
Vagy ez csak az orvosoknak jár orbánisztánban? Mindenki más d.göljön meg?!

2020. okt. 6. 00:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
82%

El lehet menni a versenyszférába ugyanannyiért. Ráadásul ott még teljesíteni is kell, az állami szférában meg lófütyit sem kell csinálnia egy mérnöknek.

Túl sok mérnököt képeztek és túl kevesen mentek el külföldre, ezért szar a mérnökök fizetése.

2020. okt. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

jogászokból van rengeteg. Orbán úr mégis a bírák és ügyészek fizetését rendesen megemelte. szakápoló meg alig van, sokkal nagyobb hiány van belőlük. mégse kapnak lópikulát se..

nagy a bérszakadék..

2020. okt. 6. 00:38
 3/18 anonim ***** válasza:
57%
Egy jó programozó többet keres. ;). Tessék tanulni.
2020. okt. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1


"Egy orvos soha nem fog: 12 órát a beteg mellett tölteni, megetetni, ellátni, kihordani alóla a sz@rt stb. Az ápolók 10-ed annyiért megszakadnak. Mikor megy be az otvos szeptikus szobába? Oda is minket egyszerű sz@rtúró ápolókat küldenek. Legalább nekünk kellett volna netto 200-250-re emelni. Kib@szott nagy szakadék lesz. Lesz a feláldozható szarkaparó, aki az ügyeletet végig ébren kell állja és lesz a luxus autóval járó az asztalra alig tevő suttyó, ami még egy branült se tud felrakni, vagy egy egyszerű infót közölni az angol családdal, hogy a családfő meghalt... Az estéből nekem ma ez jött le. Sz@rt se kapunk a munkánkért, miközben az "orvos" már 2 milliót visz, míg én egy év alatt spórolok meg jó esetben ennyit!"

2020. okt. 6. 00:43
 5/18 anonim ***** válasza:
27%

Nettó 200-250-et egy egyetemet végzett mérnök informatikus keres HA eltud egyáltalán helyezkedni mert 140 felett van az IQ-ja és egyetem mellett is tolta, van már legalább 1-2 év rendes szakmai tapasztalata.

Azért ne mondd nekem, hogy egy mezei ápoló nincs túlfizetve.

2020. okt. 6. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
87%
Szakszervezetednél reklamálj először.
2020. okt. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
64%

Azért egy mérnök és egy orvos között van különbség.


Mondjuk az, hogy egy orvos majd egy évtizedig tanul. Míg egy mérnök 7 félév.


Egy mérnök ha elkesik, hibázik stb, nincs világvége.


Ha egy orvos tesz így, meghalhat a beteg is akár.


Ha ennyire savanyú a szőlő, legyél orvos.


Ahol meg, olyan komoly mérnökök vannak, hogy életek múlnak rajtuk, ott hidd el bőven jól keresnek.

2020. okt. 6. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
62%
Egy mérnök 7 félévig tanul ? Még vannak 5 éves osztatlan képzések és természetesen az MSC-vel együtt ér valamit a képzés, ami minimum 5 év.
2020. okt. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fogalmatok sincs, mit takar egy mérnök fogalma, ez itt a probléma.
2020. okt. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Éb voltam a 8-as válaszoló, többdiplomás mérnök vagyok. Persze, hogy is lenne róla fogalmam..
2020. okt. 6. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!