Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mik lennének Novák Előd...

Mik lennének Novák Előd intézkedései ha kormányra kerülne 2022 ben?

Figyelt kérdés

2020. okt. 7. 00:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
48%

Nagyon cuki, ahogy lepontoznak, mikor én vagyok az egyetlen, aki tudományos munkásságokra hivatkozik és nem egy álomvilágban él. :DDD


"Ebben hol is kell keresni a hazugságot?"

Már leírtam. Ezt állítottad, hogy ezt mondtam: "Miért ne tudna kezdeni bárki is bármit, azzal amiket írtam?"

Mivel nem ezt mondtam, így logikusan hazudtál.


"ezen országokban milyen emberek bűnöznek! Nem mindegy, hogy egy erőszakos bűncselekmény, vagy egy gazdasági bűncselekmény miatt megy be az illető nyaralni a börtönbe!"

Megvizsgáltam, és még úgy is nekem van igazam. Azok a gzdasági bűncselekmények, amikre gondolsz olyan minimális más bűncselekményekhez képest is, akár nálunk, akár északon, hogy ez ennyire nem torzítaná az adatokat.


"Egy szóval, sem állítottam, hogy te bármit is mondtál, arról nem tehetek, hogy nem tudsz értelmezni. Csak tényként közöltem."

Akkor nem beszélsz magyarul.

Amikor olyan módon fogalmazol, hogy "igen is hanyatlik", akkor az azt jelenti, hogy a másik fél ezt az állítást nem ismerte le.

Vagyis vagy nem beszélsz magyarul, ami kínos, vagy nem érted, amit írok, ami szintén kínos.


"A kistermelői adókedvezmény pedig a fidesz részéről teljesen jó döntés volt, már így is rengeteg család él meg ebből, ezért kellene tovább fejleszteni!"

Csak pont arról van szó, hogy több kistermelő nem tudna megélni az országban.

Ahogy mondtam, olcsóbban nem adhatnák a termékeket, mivel veszteséget termelnének. Viszont nagyon sok magyar a spórolás céljából az olcsóbb termékeket veszi, amit a multi hoz be.

Ha segíteni akarnál a kis termelőknek, akkor az általános életszínvonal növelés lenne egy jó megoldás.


"Melyik az a politikus amelyik szerinted, dolgozik, a politikai pályálya mellett, amit a munkakerülő mihazánkosok nem tesznek meg?"

Látod, mondtam, hogy rossz a szövegértésed.

Nem azt mondtam, hogy politikai pályája mellett dolgozni kell, hanem azt, hogy amit a mihazánk csinál az nem munka.

Egy jó ellenpélda, Hadházy kifejezetten sokat dolgozik politikusként.


"A fidesz tudomásom szerint megpróbálta őket integrálni, még lehetőséget is adott nekik, hogy gazdálkodjanak, de az első adandó alkalommal szeszre cserélték amit kaptak."

Nem próbálta meg. Másrészt, megmondtam, hoyg évtizedekről beszélünk.

Mondjuk úgy nehéz is integrálni, hogy ellopják az errre szánt pénzt, mivel eddig csak ez történt.


"Oktatás? Érdekes, hogy az oktatás romlik akkor a cigány lehet még rosszabb sorban, és sajnálni kell mert nem tud kitörni."

Megint szövegértési probléma.

Nem sajnálni kell őket, csak nem lehet elvárni a felzárkozást, ha még beléjük is rúgsz.


"Ja várj nem épp miattuk kellett bevezetni az iskolaörséget?"

Nem, a rossz iskolarendszer miatt kell.

Ha Pistikével 2.-os kora óta iskola pszichológus foglalkozik, akkor senkit nem akar majd megkéselni 10.-ben. És itt ez a probléma.

Ha időben elkezdenek vele foglalkozni, akkor lehet felzárkóztatni, integrálni.

Ha csak oda küldesz egy őrt, az javítani nem fog rajta, de lehet, hogy rontani igen.


"Nézd meg azokat az iskolákat ahol van, mindegyikben rogyásig vannak a cigányok. Ez csak véletlen ugye?"

Amúgy az. Én végigolvastam a listát és tudok 1-2 olyan sulit, ahol a cigányság nem kicsit van kisebbségben.

Ami viszont egyértelműen közös azokban az iskolákban, hogy egyik sem elitiskola, legtöbbjük sereghajtó, ami engem igazol, hogy az oktatás miatt vannak ott ahol.


"Az egész véleményed elmenne egy liberális portál címlapjára, ha épp a Mi házánkat kellene leírni."

Most az a liberális, hogy felcsapom bármelyik kutatói munkát a témában és nekem ad igazat? Ha igen, akkor az azt jelenti, hogy a liberális azt jelenti, hogy tudományos vagy racionális.

Azért mert tanulatlan vagy és nem tudod milyen kutatások voltak eddig, azért nem lesz valami liberális.


Amúgy a #7-esre annyit, hogy ismerem, csak irreális a megvalósítása. Egyrészt, mivel a legtöbb döntésük rontana a helyzeten.

Másrészt, mivel anyagilag sincs fedezve, még abból se, amit odaírtak. Főleg úgy, hogy egyes adóztatások hatására egyszerűen elmennek az emberek, cégek.

Nagyon sok pontjuk csak közhelyes, viszont az, hogy hogyan vagy miért működne, az nincs leírva, mivel ők sem gondolják komolyan.

2020. okt. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Te nagyon ostoba egy droid vagy! Arra a sok hülyeségre amit írtál, nincs értelme válaszolni!
2020. okt. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
56%

"Te nagyon ostoba egy droid vagy! Arra a sok hülyeségre amit írtál, nincs értelme válaszolni!"

Ha tévednék, akkor cáfolnál, azért nem cáfolsz, mert tudod, hogy igaza van, csak gerinced nincs, hogy beismerd.

Ja, amúgy ez érvelési hiba, amit írtál. :)

2020. okt. 8. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
38%

Miért gyözködjek egy idegent egy anonim oldalon?

0%-ra van értékelve a nagy okfejtesed, az enyém bőven zöldben. Szerintem ez bőven nagy bizonyíték arra, hogy ostoba vagy. Legalábbis az oldal keretei amit megengednek abból ez derül ki.

2020. okt. 8. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
55%

"Miért gyözködjek egy idegent egy anonim oldalon?"

Ezzel gyakorlatilag azt támasztottad aláh, hogy nem a valóság érdekel, hanem csak a saját szuvjektív véleményedet akarod visszahallani másoktól.

Akkor viszont semmi értelme nem volt regisztrálnod. Ennyi erővel hangrögzítővel felvehetnéd az agymenéseidet és visszahallgathatod. Közben meg bólogatsz, hogy mennyire egyetértesz magaddal.


"0%-ra van értékelve a nagy okfejtesed, az enyém bőven zöldben. Szerintem ez bőven nagy bizonyíték arra, hogy ostoba vagy. Legalábbis az oldal keretei amit megengednek abból ez derül ki."

Ja, ez tök logikus. Pl. 500 évvel ezelőtt, amikor a többség azt hitte, hogy a Föld lapos volt, akkor az is volt.

Most már a többség azt hiszi, hogy geoid, ezért a laposból geoiddá változott.

Azért mert több elmebeteg olvasta el a kérdést és szavazott rád pozitívam, rám meg negatívan, még nem lesz igazad, mivel a valóságot nem többségi szavazással döntjük el. Leszavazhatod a gravitáció létezését is, de ettől nem fogsz tudni majd repülni.

Verheted az asztalt, hogy mennyire jó a mihazánk programja, de a valóságban a tudományos kutatások ezekben a témákban, pont hogy azt mutatták meg, hogy a mihazánk programja csak rontana a helyzeten.

2020. okt. 8. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
34%

Te egyébként itt éled ki magad? Nincs neked életed?

Nagyon szánalmas a vergődésed! Próbálod magad beállítani egy értelmiséginek, de így látatlanban is megmondom, hogy rohadtul ostoba vagy. Mindenbe belekötsz, a kákán is a csomót keresed.


A Mi hazánk programja részben jó, részében nem, van ami könnyen megvalósítható van ami már nem annyira.


Ezen nem tudom mit kell vergődni, még napokkal később is.

A kérdezőnek egyébként is az volt a kérdése, hogy mik lennének az intézkedések, nem pedig az, hogy mi valósítható meg azokból és mi nem.

De hát te már ehhez is ostoba voltál, hogy ha nem tudsz a kérdésre válaszolni akkor tovább görgess.

Komolyan sajnálom a környezetedben élőket, mert ha itt egy ilyen oldalon ezt műveled, akkor gondolom milyen lehetsz az életben.

2020. okt. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Kussolj már be, perki maki.
2020. okt. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Színvonalas lezárás a részedről, az eddigi megnyilvánulásaid alapján mem is vártam mást! 🤣
2020. okt. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!