Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kitesznek minket az EU-ból?...

Kitesznek minket az EU-ból? Hogy érint téged?

Figyelt kérdés

Már pedzegették az EU-ban, hogy hazánkat a Lengyelekkel együtt kitennének az unióból és újraalakítanák az EU-t más alapelvek, törvények szerint. Végre nem kellene folyton színvi a vérünket, mert nem engedjük be a migránsokat. Nyugat-európa nyugodtan eliszlamosodhatna magától.


Ez így elsőre jól hangzik. Én az EU belépés ellen is szavaztam. Kiderült igazam volt. Már évtizedekre előre láttam a dolgokat. De vajon valóban meg merné tenni Brüsszel hogy csak így otthagyja az olcsó munkaerőt, a minőségi szürkeállományt és az olcsó alacsony minőségű műanyagételek felvevőpiacát?


[link]



2020. okt. 7. 16:24
1 2 3
 11/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
72%
Kedves olvasóink! Napi "aZEUúgyishalottfújiszlámstb" mantránkat hallották!
2020. okt. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
37%
Sajnos nem tesznek ki minket, mert az EU-nak nagyobb szüksége van ránk, mint fordítva. Pontosabban: az EU-nak szüksége van ránk, nekünk az EU-ra nincs.
2020. okt. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
6%

Miert csak liberálisként lehet nem ötölni?


Az eu tök jó dolog azt leszámítva, hogy a migránsokat beengedi, meg mèg egy két dologot, de amúgy rendben van!


Megint ez az ostoba szélsőséges gondolkodás...

2020. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
48%
Be sem kellet volna lépni.
2020. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
39%
Sokan készíthetik végre előre a jurtát, a régi ekhós szekereket ökrökkel elébe kötve, este a tábortűz mellett a sámán dobját révülten használva reményteli jövőt jósolva népünknek Erős Pistát, kaubászt ehetünk.
2020. okt. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Cigány országnak ennyi pont elég.
2020. okt. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
0%
Tojok az EU-ba. El tervezek költözni Svájcba vagy New-Zealandre az EU-ra meg onnantól kakkintok magasról.
2020. okt. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
39%

Szerencsére már kijutottam az Egyesült Királyságba egyetemre, így ha Magyarország kilépne az EU-ból, az se növelné meg a tandíjamat. Nekem ez számított, most már csináljanak, amit szeretnének.


Egyébként ha Magyarország nem lesz EU-s tag, azzal csak magának ártana a legjobban, mert túlságosan nagyban függ tőle.

2020. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
36%

Utolsó kettőnél ,azért a honvágy az ott van rendesen.

Ha elhúztatok innen miért itt osztjátok az igét.

Ja,ott ahol vagytok csak gyütt-jött-mentnek néznek.

2020. okt. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
#19 olvasni luxus? #17 vagyok és a kommentemből kiderül hogy még nem költöztem el csak tervezek. Amúgy is hazalátogatni attól még lehet.
2020. okt. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!