Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Aki ma este nézte 8:30-kor a...

Aki ma este nézte 8:30-kor a hírtv-t, az eltudná mondani, hogy Donáth Annával kapcsolatban mi volt az a nagy botrány? Mert még az origon sem láttam.

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 20:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
Én tettem fel a kérdést korábban. Sajnos nem láttam az egészet, mert ki-be rohangáltam. De valami olyasmi lehetett, hogy folyamatosan egyeztetett Vera Joruovával, és másokkal talán. Gondolom, fals infókat adott ki az országról, meg volt vmi olyasmi, hogy ő elvégezte a feladatát.. Többet nem láttam. Politikailag ez valóban kemény.
2020. okt. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Huhh, ez aztán az öszödi beszéd 😅
2020. okt. 9. 21:00
 3/16 anonim ***** válasza:
Miért nem nézed vissza a hírtv oldalán?
2020. okt. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
2020. okt. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
36%

Mocskos hazaáruló!!!!!


Az ilyeneket egykor börtönbe zárták.

2020. okt. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Deák Dominik 2020 ***** válasza:
28%
Tehát politikai lobbitevékenységet folytat... hmmm... igazán különleges, ilyen még nem fordult elő korábban.
2020. okt. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Önmagában is súlyos az ügy, mivel az EU nem a kormányt, hanem Magyarországot (le van írva) ítéli el - ha elítéli. Az már csak hab a tortán, hogy Donáth nemrég még tagadta a dolgot, majd aztán ő maga mondta ki, hogy 3 naponta egyeztetett Jourovával. Summa summarum: hazaáruló, hazug és roppant amatőr, mert nem emlékszik rá, hogy korábban - szintén nyilvánosan - mit hazudott.
2020. okt. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Az a baj, hogy hazudott, mert a tornacipős vitában kifejezett kérdésre azt mondta, hogy nem beszél a Jurovával, és utána kiszivárgott a videója, hogy min. 3 naponta és csak úgy is informálgatta.
2020. okt. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
#7 Hol van leírva hogy az EU Magyarorszagot iteli el es nem a kormanyt?
2020. okt. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Koplárovics Béci ***** válasza:
7%

"#7 Hol van leírva hogy az EU Magyarorszagot iteli el es nem a kormanyt?"


Hát ugye az origon-n kihagytak ott egy kis részt:

"Ezért tudja a magyar (...) kiforgatni akár Von der Leyen, akár Vera Jourovának a szavait sok esetben. De rengeteg informális telefonhívás, beszélgetés történt – nemcsak velük, hanem az új Sargentinivel is, Gwendoline Delbos-szal, francia képviselő a zöldektől, ő viszi tovább a magyar kérdést... és hát azt kell, hogy mondjam, hogy 90 százalékban sikeres volt az én munkám"


a magyar után. Így más értelmet nyer a mondandó. Szimpla manipuláció, és a tökkelütött fideszhívő nem fog utánanézni, hogy mit hagytak ki és kire vonatkozik egy-egy elítélő mondat. Azt sem fogják fel, hogy sem Orbán Viktor, sem a fidesz, sem a kormány nem egyenlő Magyarországgal. Még akkor sem, ha a fidesz gyakorlatilag kisajátítja Magyarországot, és nem tekinti magyarnak azt, aki nem ugyanazt a mantrát fújja, mint ők.

2020. okt. 10. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!