Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Dzsuzsáktól szerintetek...

Dzsuzsáktól szerintetek tényleg visszakérik a diplomataútlevelet, ha visszavonul?

Figyelt kérdés
Miért nem előbb? Miért kapott egyáltalán? És ha "visszakérik", mi van ha azt mondja, nem akarja visszaadni? Egyáltalán, ha már visszavonult, akkor már nem mindegy, hogy van vagy nincs neki?

2020. okt. 10. 14:35
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Dehogy. Év vicce, majd más lesz a magyarázat.
2020. okt. 10. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
80%

reprezentatív célokkal adták neki majd a témát sokszor fel is hozták a a médiában.

ha már balázskára nem lehet ország miázs foci szponzor reklámokat építeni akkor visszaveszik tőle...

2020. okt. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 mindentudó99 ***** válasza:
23%
Én is kaptam pedig csak egy liter házit adtam Szijjártónak.
2020. okt. 10. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
2: "reprezentatív célokkal" diplomata útlevél nélkül nem lehet reprezentálni? Országimázs? Ha nincs diplomata útlevele, akkor nem tudja az ország "hírnevét" öregbíteni? Mikor reprezentált és hol? Mikor szerepelt bármilyen országreklámban, hol? Mi köze Mo. imázsához dzsudzsáknak?
2020. okt. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Minden senkiházi politikai alapon kinevezett 30 körüli helyettes államtitkárnak is van diplomata útlevele, Dzsudzsák hozzájuk képest komoly ember, ne tőle sajnáljuk.
2020. okt. 10. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ennyiből az orvosok, nővérek is kaphatnának diplomata útlevelet. A legkisebb kórház és idősotthon összes ápolója egyenként többet tesz az országért. De nem ez a diplomata útlevél célja.
2020. okt. 10. 16:33
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennél visszább már hova vonulna?
2020. okt. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!