Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Összeomlik az ellenzéki...

Összeomlik az ellenzéki összefogás ha ma elbukik Bíró László?

Figyelt kérdés
2020. okt. 11. 18:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
Remélem.
2020. okt. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
78%
Hogy mi? Tudtommal ami nincs az nem tud összeomlani.
2020. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%
Milyen összefogás? XD
2020. okt. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Az ellenzéki összefogást - ha vonakodva is -, jónéhány párt szükségesnek tartja. Így aztán emellett foglalnak állást. És hogy hol van bukta? Hogy nem egy közülük úgy gondolja az összefogást, hogy ő legyen a meghatározója, a legnagyobb kedvezményezettje. Vagy ha csak töltelék kis párt, akkor aránytalanul nagy lehetőséget akar, másképp minek az egész, kimaradni a parlamentből egyedül is tudnak. Egy csoportosulásban ez lehetetlen. Így aztán lesz, de közel sem teljeskörű, és fura megegyezésekkel.

A választás előtt emiatt fognak erőteljesen vitatkozni. A választás elvesztése után pedig mindegyik a többit fogja hibáztatni. Aztán fogadkoznak majd, hogy a következő választásra tényleg teljes összefogás lesz.

Kérdező, te tudsz összefogásról szóló tényleges, tisztázott feltételű megállapodásról?

2020. okt. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Az összefogás nem jelent biztos sikert.

Amúgy ha bukik az a Ferinek jó. Jakab kevesebb körzetet tud kialkudni 22-ben.

2020. okt. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
62%
Elfog bukni, hiszen utálja a cigányokat. Nekem semmi bajom nincsen a cigányokkal. Én nem teszek faji megkülönböztetést. Én szeretem a magyarokat is és szeretem a cigányokat is. Bíró viszont régen szidta a cigányokat úgy ahogyan Hitler
2020. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
A cigány csajt nem ismerem, ő miben lenne jobb mint Bíró?
2020. okt. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
A valasztas.hu szerint 38%-os feldolgozottságnál Biró 50,92% (6711 szavazat), Koncz 45,7% (6023 szavazat). Szinte kizárt, hogy Biró bukjon.
2020. okt. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8-at írtam, de visszavonom, hogy "szinte kizárt...", 50%-os feldolgozottságnál már csak 1,3% előnye van Birónak. Így már elég nyílt a verseny.
2020. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bíró antiszemita, Koncz meg listázni akarta a Fidesz-Fidelitas ellenében megnyilvánulókat (provokátorfigyelő) és az öccséről is előkerült egy kínos felvétel, amelyen ku.anyázza a szavazót aki nem akar a Fidesz-KDNP-re szavazni.

Széna-szalma jelöltek.

Szerintem a spekulációktól eltérően itt a név fogja eldönteni a dolgot, vagyis hogy Koncz Zsófia a korábbi polgármester, Koncz Ferenc lánya.

Az ellenzéki összefogásra nem hiszem, hogy negatív hatással lesz ha Bíró veszít, sőt, tanulnak az esetből.

2020. okt. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!