Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Liberális beállítottságúként...

Liberális beállítottságúként 2022-ben nem lesz párt akire szavazni tudok?

Figyelt kérdés
Szóval röviden összefoglalva 2018ban voltam elsö valaszto akkor a Momentumra szavaztam, tetszett a programjuk, meg dieilogialig is közel alltak hozzam, mert én is liberális beállítottságú vagyok. Viszont, most, hogy úgy tünik jobbikos jelöltek möge állnak be, amelyke korabban nyúiltan antidemokratikusés raszsista kiejelentéseket tettek egyes vallasu iletve etnikumu emberek mellett, ezt a liberalis es az europai értékkekel összegyeztethetetlennek tartom. Mivel más való liberalsi part jelenleg nincs a láthatáron, akkor ezt azt jelenti, hogy 2022.ben legjob ha nem szavazok?
2020. okt. 11. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
49%

Még várj, a Momentum kap annyi jó tanácsot nem is kis helyekről, hogy beláthatják, ez a nagy össze-vissza értéktelen borulás full ciki is poros, valamint csak Orbán malmára hajtja a vizet és kiléphetnek belőle.

Ha viszont marad, akkor sajnos ellenzéki tényleg nem tud hova szavazni, se liberális, se baloldali.

2020. okt. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%

#1 Most egy zsidózó, judapestező "nácinak" (ennek mondta még nem olyan régen a momentum is a jobbikosokat) kampányoltak, engedték, hogy a színeikben induljon parlamenti jelöltként - ha győz, akkor a parlamentbe, mint 'PÁRBESZÉD, MSZP, DK, MOMENTUM, LMP' jelölt jut be - és azzal, hogy a vesztes választás után meggondolják magukat és MÁR nem támogatják, azzal szerinted minden el is van intézve?

Nem gondolod hogy egy ilyen támogatást nem lehet elintézni annyival, hogy vesztettünk, belátjuk, hogy hiba volt, legközelebb nem támogatunk jobbikost? El is kellene nekik hinni, hogy a következő alkalommal nem fognak támogatni egy még nagyobb nácit ha azt hiszik, hogy ő tudna nyerni?

Miért?

2020. okt. 11. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%
Miert vagy liberalis? Válaszd a hazait! :)
2020. okt. 11. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%

Fiatal vagy, átbsztak.

Neked elveid vannak, nekik meg már csak alkuk.

A Momentumnak pont elég 5-6 parlamenti hely, dehogy akarnak ők kormányozni!

Se tudásuk, se emberük, nincs hozzá alap.


Nem irigyellek, de tudod: " az első pofon a legnagyobb"

2020. okt. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4 Régen én az szdsz-szel jártam így. Rájuk szavaztam első választóként, mert rendszerváltók voltak, liberálisok, a szabadságért álltak ki stb. stb.

Aztán 1994-ben összeálltak az mszp-vel. Bumm

A momentum mögött ugyanazok az alakok állnak, akik akkor engem vertek át - meg sok-sok másik fiatalt.

2020. okt. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!