Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Úgyis ugyanolyan zár lesz...

Úgyis ugyanolyan zár lesz mint tavasszal?

Figyelt kérdés

A koronavírus napi esetszámok mostanában nem ugranak nagyon, 900 és 1300 között mozognak a napi esetek. Csak kerekítettem. Orbán Viktor megmondta, hogy most nem az számít, hogy hány esetszám van, hanem a halálozások és gépen ill.a korházakban ápoltak száma.


Viszont tényleg nő a halottak azáma. Ma 28 elhunyt. Nem tudom ki mondta de sajnos esélyes nagyon, hogy tényleg elérjük így a decemberre a napi 200 halottat. Sokan vannak gépen, sokan korházban, pár százan korházban vannak, nem tudni mennyi hely val ill.mennyi gép van. Oké, hogy folyamatosan gyógyulnak is és jönnek is ki a korházból, dd az elmúlt héten nagyon megugrott a helyzet.


Szerintetek előbb utóbb, mostmár majd úgyis ugyanazt a zárat fogják visszahozni mint tavasszal? Ezerszer elmondta Orbán Viktor, hogy nem akarunk leállni, mert a gazdaság tönkremenne, de úgyis leállás lesz? Mégpedig igen csam hamar?


Én így gondolom, és lehet napok vagy a jövőhét kérdése, bár ne legyen úgy. Nem akarok én sem leállást.



2020. okt. 13. 22:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
15%
Előbb-utóbb úgyis lesz leállás, s nem a satisztikai adatok vagy a kormány miatt, hanem mert betegen (holtan) senki sem fog bejárni tanulni, dolgozni.
2020. okt. 13. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%

Nem lesz, mert gazdasági szempontból megengedhetetlen. Most szivárgott ki, hogy 40 000 aktív fertőzöttel számolnak november elejére, de engedélyezik az október 23-i ünnepségeket, a szentmiséket mindenszentekkor, sőt a karácsonyi vásárokat is. Maruzsa megerősítette, hogy az őszi szünet után is a rendes kerékvágásban megy tovább az oktatás.

Halott az lesz bőven, de hát nem kívánságműsor.

2020. okt. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Budapesten elmarad a karácsknyi vásár.
2020. okt. 13. 23:14
 4/23 A kérdező kommentje:
*karácsonyi
2020. okt. 13. 23:14
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Egy majd 10 milliós ország 160 lélegeztetőgépen lévő beteg miatt nem fog leállni.
2020. okt. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
88%
A karácsonyi vásár azért fog elmaradni, mert ha nem jöhetnek a külföldi turisták, akiket le lehet húzni, nem éri meg a milliós bérleti díj.
2020. okt. 13. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Vajon Debrecenben is elmarad? Itt élek.


Nekem mindegy, ha elmarad itt is csak leállás ne legyen, mint ahogy fentebb írtam én sem szeretném.

2020. okt. 13. 23:18
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Debrecenben szerintem nem marad el.
2020. okt. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
74%
Budapest kivételével Karácsony sem lesz.
2020. okt. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 lencsefőzelék ***** válasza:
34%
Kérdező, te elhiszed ezeket a számokat? Úgy kamuznak, ahogy akarnak. Figyeld csak, mit mond a bácsi: https://www.youtube.com/watch?v=TcP0Jifk7Uk
2020. okt. 14. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!