Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az emberek mikor értik meg,...

Az emberek mikor értik meg, hogy a politikus is ugyanolyan munka mint bármi más?

Figyelt kérdés
Az emberek azt várják el a politikusoktól, hogy tökéletesek legyenek és csakis a nép érdekében cselekedjenek, éjjel-nappal a népért dolgozzanak stb. Na most a helyzet, hogy a politika is csak egy munka. Ugyanolyan munka mint bármi más. Minden ember a megélhetésért dolgozik, nem kivétel ez alól a politikus sem. A politikusok lopnak de szerintem mindenki ezt tenné az ő helyzetükben, még azok is akik szidják őket emiatt. Minden ember a saját és családja megélhetéséért dolgozik és mint már mondtam, nem kivétel ez alól a politikus sem.

2020. aug. 25. 16:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%

"A politikusok lopnak de szerintem mindenki ezt tenné az ő helyzetükben, még azok is akik szidják őket emiatt"


Nézd ha ti ugyanúgy lopnátok az a ti jellemhibátokat bizonyítja, de bőven vannak még országok ahol a politikusok lemondanak.

2020. aug. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Én nem lopnék politikusként. Valaki ismeri azt a szót, hogy erkölcs. Egyébként normális országban önként elmondanának az ilyen patkányok m
2020. aug. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
87%
Majd ha a politikusok is ugyanúgy dolgoznak, mint bárki más.
2020. aug. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tévedésben vagytok ha azt hiszitek, hogy más országban nincs korrupció. Nyugaton is van korrupció, csak ott nem annyira érzik meg az emberek, mert ott magasabb az életszínvonal és emiatt elkényelmesednek az emberek.
2020. aug. 25. 17:19
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

" A politikusok lopnak de szerintem mindenki ezt tenné az ő helyzetükben, még azok is akik szidják őket emiatt."


Nem saját magadból kell kiindulni,és akkor könyebb megérteni. Gyomorforgató,ostoba,és jellemtelen az az ember,akinek ez elfogadható ,sőt még meg is védi a rablókat .

Tán fizetnek érte,hogy ilyen mélyen az alsó testnyílásában lógsz valakinek,aki kilopja a szemedet ? Vagy mi okod van rá,magyarázza el valaki,könyörgöm ..

2020. aug. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
A politikusi munka is egy mumka valóban. Az a dolga, hogy a népet szolgálja, hogy a közvagyont gyarapítsa, hogy tegyen a közjóért. Ez a munkája. Minden embertől a tökéletes munkát várják el. A nép is tökéletes munkát vár a politikustól: a közjó maradéktalan szolgálatát. Az a politikus, aki a közvagyont nem gyarapítja, hanem lop belőle a saját meggazdagodására, az olyan, mint az orvos, aki gyógyítás helyett inkább megöli a beteget.
2020. aug. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Akkor Orbán urad azért lopott el Lőrinc uradnak több száz milliárdot, mert így futja nekik kenyérre?
2020. aug. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mindenkit megrészegít a hatalom, ezzel nem tudsz mit csinálni. Ez a történelem során mindig is így volt és a jövőben is így lesz.
2020. aug. 25. 17:57
 9/19 anonim ***** válasza:
87%
Igen, csak Orbán uradat annyira megrészegítette, hogy annyit lopott mint az összes többi politikus 1000 év alatt. :D
2020. aug. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Az se mindegy, ki mennyit. Orbán annyit lopott, ami a sima megrészegítésnél jóval jóval több. Ez nem megrészegítés, ez totális elmebaj.
2020. aug. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!